Dot.: Przenoszenie postaci

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przenoszenie postaci

★★★ Newbie

Dzień dobry. Dzisiaj zakupiłem PvZ2 Garden Wefare i posiadam również PvZ Garden Wefare część pierwszą. Czy można jeszcze przenieść postacie z pierwszej do drugiej części? Dziękuję.

Wiadomość 1 z 3 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przenoszenie postaci

Community Manager

Postacie z pierwszej części gry można było przenieść przez rok od momentu wydania gry (2016r.). Obecnie nie ma takiej możliwości Frown 

 

Can I transfer characters?

Yes, for up to a year post-launch, we will be giving all players of the original Garden Warfare the ability to transfer almost all the characters they have unlocked into Garden Warfare 2 right from launch. The only exception being the four promotional characters: Berry Shooter, Citrus Cactus, Chester Chomper and Dr. Chester.

 

źródło

 


@kubaxxxxx1 Połączyłem Twój post z innym gdzie zostało zadane to samo pytanie Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (519 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Czy da się przenieść postacie z plants vs zombies garden warfer do garden warfer

★★ Novice

Bardzo chciałbym przenieść postacie z 1 części gry do drugiej wiem że nie jest to już możliwe ale dało by się przenieść te postacie może jakiś wyjątek dla mnie?

Wiadomość 2 z 3 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przenoszenie postaci

Community Manager

Postacie z pierwszej części gry można było przenieść przez rok od momentu wydania gry (2016r.). Obecnie nie ma takiej możliwości Frown 

 

Can I transfer characters?

Yes, for up to a year post-launch, we will be giving all players of the original Garden Warfare the ability to transfer almost all the characters they have unlocked into Garden Warfare 2 right from launch. The only exception being the four promotional characters: Berry Shooter, Citrus Cactus, Chester Chomper and Dr. Chester.

 

źródło

 


@kubaxxxxx1 Połączyłem Twój post z innym gdzie zostało zadane to samo pytanie Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (520 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem