Próby Gnomusa Problem z Kodem do odblokowania Portalu Tęczowego gnoma

autor: damian94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Próby Gnomusa Problem z Kodem do odblokowania Portalu Tęczowego gnoma

★★ Apprentice

Witam... zrobiłem wszystkie 4 próby Niebieską czerwoną żółtą i zieloną tylko problem jest w momencie wpisania Kodu aby pojawił się Tęczowy gnom i abym mógł odblokować sobie tą lokację z nowymi postaciami wpisuję kody w głównej komnacie ale niestety nie pojawia się strażnik czyli albo robię coś źle albo wpisuję kod w złej kolejności czy mógłby mi ktoś pomóc ogarnąć. to Frown jeżeli ktoś to ogarnia to byłbym wdzięczny za pomoc bo sam już nie mam do tego cierpliwości wpisując cały czas ciąg Kodów Frown które nic nie robią i nie działają czy może te kody trzeba w odpowiednie Miejsca umieszczać aby pasowały Tylko że tak się nie da zrobić próbowałem ;( Pomocy Proszę... jeśli ktoś wie co zrobić to pomóżcie podeślę zdjęcia ze wszystkimi symbolami aby było łatwiej czy może ja wpisuję te symbole w złych miejscach dla tego nie pojawia się gnom gdy naciskam dźwignie gdy już te  kody są ustawione w głównej komnacie  tylko że nie da się chyba ustawić tych symboli prawidłowo Frown jeśli ktoś to ogarnia to bardzo proszę  o pomoc Frown bo męczę się z tym już długo 

Wiadomość 1 z 2 (1 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Próby Gnomusa Problem z Kodem do odblokowania Portalu Tęczowego gnoma

★★ Apprentice
@damian94 znaczy się mam zdjęcia wszystkich symboli również tych 2 ukrytych i wpisuję je po kolei zaczynając od Zielonego Portalu Potem kody w kolejności od góry czerwony Portal żółty i na końcu niebieski czyli z zielonego wpisuję najpierw Flaming potem Łopata z czerwonego But Taczki Żółty Konewka Kosiarka Niebieski Kwiatek Płot naciskam dźwignię... I nic się nie dzieje Gnom tęczowy się nie pojawia ... nie wiem czemu czy wpisuję zły kod symbole są w złych miejscach czy jak Frown prosiłbym o pomoc kogoś kto wie co to może być i pomoże mi to ogarnąć abym mógł sobie odblkować te postacie
Wiadomość 2 z 2 (1 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem