Dot.: Problem z zakupem monet

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z zakupem monet

★★★ Newbie

Witam, Mam problem z pvz gw2 wersja na pc. Od kilku dni nie mogę dokupić monet. Nie było problemów wcześniej normalnie kupiłem kilka pakietów monet a od kilku dni wskakuje tylko biały ekranik z Origin i nic dalej się nie dzieje.

Wiadomość 1 z 5 (624 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem monet

Community Manager

Hej @wiki20023

 

Po pierwsze upewnij się, że program Origin zaktualizowany jest do najnowszej wersji.

Następnie wyczyść pliki pamięci podręcznej:

 

 

Spoiler

1. Po pierwsze musisz wylogować się z programu Origin oraz zakończyć wszystkie procesy związane z programem.

*(Zdarza się, że nawet po wyłączeniu programu poprzez pasek startu w tle uruchomione są procesy związane z programem. Najlepiej upewnić się czy nie są uruchomione żadne procesy poprzez uruchomienie Menedżera zadań)

2. Następnie trzymając przycisk Windows (pomiędzy przyciskiem Ctrl i Alt po lewej stronie klawiatury), naciśnij literę "R". Otworzy się okienko "Uruchamianie"

3. Wpisz w okienku %ProgramData% (razem ze znakiem %) i naciśnij Enter

4. W liście folderów znajdź i otwórz folder Origin

5. Usuń wszystkie pliki z tego folderu POZA 'LocalContent' (ten folder jako jedyny MUSI pozostać w tym folderze)

6. Po usunięciu plików zamknij okienko, po czym ponownie użyj kombinacji Windows+R

7. Tym razem wpisz %AppData%, po czym naciśnij Enter

8. Usuń folder Origin. Znajdujesz się w folderze Roaming, który jest podfolderem AppData

appdata.jpg

 

 

 

 

 

 

9. Kliknij na słowo "AppData" (na szczycie folderu)

10. Otwórz folder Local

11. Z folderu Local usuń folder Origin

12. Uruchom ponownie komputer i ponownie zaloguj się do programu Origin

 

W zakładce moja biblioteka gier kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry i wybierz "Napraw"

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 5 (618 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem monet

★★★ Newbie

Niestety opcja napraw nic nie dała. Origin ustawione na automatyczną aktualizacje. Po próbie zakupu wyskakuje i miga  białe okienko Orygin na przemian z dziwnie skaczącym ekranem gry potem przestaje wszystko skakać i migać i pozostaje białe okno Orygin a po zamknięciu okna w samej grze pozostaje  "kupowanie monet-przetwarzanie" po zniknięciu tego komunikatu nic się nie dzieje ze stanem monet.

Wiadomość 3 z 5 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem monet

★★★ Newbie

Niestety opcja napraw nic nie dała. Origin ustawione na automatyczną aktualizacje. Po próbie zakupu wyskakuje i miga  białe okienko Orygin na przemian z dziwnie skaczącym ekranem gry potem przestaje wszystko skakać i migać i pozostaje białe okno Orygin a po zamknięciu okna w samej grze pozostaje  "kupowanie monet-przetwarzanie" po zniknięciu tego komunikatu nic się nie dzieje ze stanem monet.

 

Wiadomość 4 z 5 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem monet

Community Manager (retired)

@wiki20023 Witaj!

 

W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa wersja Origin wersja 10.4.6 ("Różne poprawki błędów i ulepszenia."), sprawdź proszę czy opisany przez Ciebie problem nadal występuje z kupnem monet. Jeśli błąd nadal się pojawia spróbuj ponownie kroków od mojego kolegi z poprzedniego postu odinstaluj Origin + czyszczenie pamięci podręcznej Origin + pobranie Origin z naszej strony

 

Alternatywnie możesz spróbować zakupu monet przez stronę sklepu Origin ze swojego konta. :ealight_bulk:

 

Pozdrawiam! :eahigh_file:



Wiadomość 5 z 5 (596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem