Dot.: Problem z uruchomieniem gry

autor: raflik365
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem gry

★★★ Novice

Gdy próbuję uruchomić grę wyskakuje taki błąd:

Zrzut ekranu (3).png

Moje karty graficzne to:

-Amd Radeon R7 m265 Series wersja sterownika(23.20.15015.1002),

-Intel(R) HD Graphics 4600 wersja sterownika (20.19.15.4835).

 

Procesor:

-Intel Core i7-4700MQ CPU 2.40GHz 2.40 GHz.

 

Pamięć ram:

-8GB.

 

System operacyjny:

-Windows 10 64bit.

Wiadomość 1 z 6 (727 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

Hej,

Wygląda na to, że Twój komputer stara się uruchomić grę za pomocą zintegrowanej karty graficznej.

Naciśnij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry oraz naciśnij Uruchom z procesorem graficznym. Z wysuniętej listy wybierz Karte graficzną AMD.

aaaa.png

(to wy łącznie podgląd)

Wiadomość 2 z 6 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

★★★ Novice

Ja nie mam ikony gry na pulpicie

Wiadomość 3 z 6 (714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

Spróbuj więc uruchomić Panel Sterowania AMD. W tym miejscu będziesz w stanie ustawić, która karta graficzna będzie uruchamiała grę. Taka opcja powinna się pojawić po naciśnięciu Prawym Przyciskiem Myszy na pulpicie. Niestety nie jestem w stanie więcej napisać bo nigdy nie używałem karty graficznej AMD. Kojarzę jednak, że AMD lekko zmieniło panel sterowania i nazywa się on teraz Radeon Software.

Dla porównania zamieszczam zdjęcie z ustawianiem procesora graficznego dla programów (NVIDIA).

asc.png

Wiadomość 4 z 6 (707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

★★★ Novice

Ta opcja niestety nie działa, ponieważ wciąż jest ten sam problem.

Wiadomość 5 z 6 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

1.    Upewnij się, że masz pobrane i zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty i najnowszą wersję programu AMD Crimson Radeon.
2.    Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny wolny punkt pulpitu i wybierz opcję AMD Radeon Settings.
3.    Gdy pojawi się okno aplikacji Radeon, kliknij zakładkę Gaming .
4.    Wybierz pozycję Global Settings.
5.    Zmień ustawienie Power Efficiency na Off.
     Teraz Twój komputer będzie zawsze korzystał z wyspecjalizowanej karty graficznej, zatem laptop będzie zużywał więcej prądu. Po zakończeniu gry możesz ponownie włączyć tryb oszczędzania energii.
6.    Na stronie WWW AMD znajdziesz więcej informacji na temat tworzenia profili karty graficznej.
- http://www.amd.com/en/technologies/radeon-software
- http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/How-To-Create-Game-Profiles-Using-AMD-Radeon-Software...

Wiadomość 6 z 6 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem