Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

autor: RudyCiul6969
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★★ Novice

@CYBERBATMAN06  Po jakimś czasie (z ciekawości czy problem został rozwiązany) postanowiłem uruchomić grę i jakimś cudem zaczęła działać.

Wiadomość 31 z 71 (2 067 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★ Novice
Wiadomość 32 z 71 (2 049 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra PVZ Battle for Neighborville wyłącza się od razu po uruchomieniu

★ Novice

@N8Nicolas  napisał/a:

Kiedy naciskam przycisk graj otwiera się czarne okno, które po chwili znika.Sterowniki zaktualizowałem do najnowszej wersji. Nie wiem co mam robić. Poproszę o pomoc :D




@N8Nicolas  napisał/a:

Kiedy naciskam przycisk graj otwiera się czarne okno, które po chwili znika.Sterowniki zaktualizowałem do najnowszej wersji. Nie wiem co mam robić. Poproszę o pomoc :D



ja nie mam jak ci pomóc bo też tak mam Frown

 

Wiadomość 33 z 71 (2 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★ Novice
@RudyCiul6969 ja tak mam pls pomóżcie mi Frown. mi też sie pokazuję
sie easy anti cheat i przerzuca mnie na origin PLS pomóżcie mi Frown
Wiadomość 34 z 71 (2 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

[ Edytowane ]
★★ Novice

Grę kupiła moja ciocia z tytułu dnia Mikołaja dla mojego synka. GRA NIE URUCHAMIA SIĘ (mignie pasek niebieski do końca i wychodzi do Origin).

Problem widzę, że zgłasza bardzo dużo osób, ale coś mi się wydaje że EA nie potrafi rozwiązać prostych masowych problemów i widocznie proces zbiorowy może tylko skutkować ?

Męczę się z infolinią i poziom wiedzy jest mniejszy niż mój. Na tym polega obsługa pomocy technicznej w EA ?? To są żarty czy pomoc techniczna ?

 

Zaznaczam, że mój komputer spełnia wymagania minimalne i tylko z tą jedyną grą jest problem, inne gry których mam sporo (na Origin czy Steam czy innych platformach) nie mają takich problemów.

 

Załączam pliki z logów.

 

Sposoby, które przeprowadziłem:

- zmieniałem język z polskiego na angielski w Origin (ponoć komuś pomogło, ale nie mi)

- uruchamiałem jako Administrator Origin - nic nie pomogło

- uruchamiałem jako Administrator pliki PVZBattleforNeighborville.exe i Launcher - nic nie pomogło

- przeinstalowałem EasyAntiCheat - nic nie pomogło

- tryb awaryjny Windows 10 z obsługą sieci nic nie dał, ponieważ w trybie awaryjnym nie działa usługa EasyAtniCheat wiec gra nie wystartuje

- program antywirusowy i zaporę mam oryginalną w Windows 10 Pro (defender) i po wyłączeniu nadal nic nie pomogło (nie jest to wina portów czy firewall czy antyvira)

- przeinstalowana aplikacja Origin i czyszczenie cache nie pomaga

- przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej na najnowsze NVIDIA (są z końca listopada) i nic nie pomaga (na starszych także nic nie pomaga).

- Windows 10 Pro jest najnowszy i ma wszystkie poprawki, nie ma wirusów ani dodatkowego oprogramowania

 

Godziny zmarnowanego czasu i tyle w temacie, bo takie są fakty, a gra nadal nie uruchamia się i nikt nie potrafi podać daty aktualizacji KRYTYCZNEGO PROBLEMU jakim jest uruchomienie produkt po zakupie. To nie jest nawet śmieszne, co mam powiedzieć synkowi że dostał bubel od Mikołaja ? Standard smile

 

ŻĄDAM PODANIA DATY AKTUALIZACJI, KTÓRA SPRAWI POPRAWNIE DZIAŁANIE PRODUKTU LUB PROSZĘ PODAĆ INNE ROZWIĄZANIE, KTÓRE URUCHOMI GRĘ.

KUPUJĄC ORYGINALNY PRODUKT W WERSJI PEŁNEJ I FINALNEJ ŻĄDAM JEGO DZIAŁANIA, TO NIE JEST BETA.

Wiadomość 35 z 71 (2 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★ Novice
@Klarissa69 heheh widzę , że wszyscy tylko prosimy, a EA ma to głęboko w ……
Kupując pełną finalną wersję gry (nie jest to beta) mamy prawo wymagać sprawnego produktu, a nie bubla, który nie działa masowo. Spychologia działa czasowo i zaraz mi nerwy puszczą.
Wiadomość 36 z 71 (1 994 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

Community Manager

Hej @kingmirkow 

 

Dziękuję za szczegółowe opisanie wykonanych kroków oraz za pliki diagnostyczne (usunąłem z Twojego wpisu plik MsInfo32). Niestety obawiam się, że problem leży w procesorze w który wyposażony jest Twój komputer (AMD Phenom II X6 1045T) - jest on poniżej minimalnych wymagań gry.

 

Sprawdź czy możesz zwrócić grę samodzielnie, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Wiadomość 37 z 71 (1 975 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★ Novice
@EA_Kuba Nie jest to problem procesora bo włożyłem na chwilę mocniejszy z innego kompa, zmarnowałem czas ponownie i nadal to samo, po za tym na tym starym procesorze uruchamiam każdy nowy tytuł nawet Battlefield V czy nowy Tomb Raider a także starsze tytuły np. GTA5 które ma dużo większe wymagania od Plants VS Zombies i działa płynnie, szczególnie jak uruchomię drugą kartę graficzną (nie jest to także wina karty). Sporo osób ma ten sam problem na różnych konfiguracjach sprzętowych, więc proszę traktować Klientów poważnie. Dla mnie ten produkt jakim jest państwa gra Plants VS Zombies Battle for Neighborville to wersja alfa, nawet nie beta, proszę o podanie daty wydania aktualizacji, która rozwiąże podstawowy problem jak uruchomienie gry, która w obecnie formie jest produktem bezwartościowym.
Wiadomość 38 z 71 (1 964 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★ Novice

witam 

bardzo proszę o pomoc gra zaczyna sie włączać a następnie pojawia się czarny ekran i nie mozna nic zrobić .

W załączeniu dxdiag .

 

 

Wiadomość 39 z 71 (1 837 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★★★ Newbie
@Olis20140129 stacjonarny
Wiadomość 40 z 71 (1 731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem