Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

autor: N8Nicolas
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

[ Edytowane ]
★★★ Novice

U mnie grafika to GTX 880M (laptop). Minimalne wymagania wydaje się, że spełnia . Wyskakuje błąd żeby zainstalować sterowniki minimum 430.86 a sterowniki dostępne są  tylko do wersji 425.xx. 

Wiadomość 21 z 71 (3 267 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice

Aktualizacja nic nie dała nadal gra sie nie włącza Frown jakaś masakra jutro dzwonie na infolinie i będę chciał zwrot gotówki 

Wiadomość 22 z 71 (3 246 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★★ Novice

Aktualizacja nie pomogła. Jak mogę zażądać w tej sytuacji zwrotu pieniędzy?

Wiadomość 23 z 71 (3 224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice
@N8Nicolas dzwoń na infolinie i tam ci kasę oddadzą
Wiadomość 24 z 71 (3 219 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice

Witajcie

Wczoraj spędziłem prawie 2 godziny na rozmowie z działem pomocy technicznej EA w Polsce, który z kolei konsultował ten problem z działem technicznym w USA lub Anglii (nie dowiedziałem się dokładnie). Podejmowałem wcześniej wszystkie kroki, wymienione jako mogące pomóc na tym forum - nic to nie dało. Pracownik techniczny uruchomił nawet moje konto Origin na swoim komputerze i uruchomił grę, działała u niego. Sugerował, że problemem może być "lokalizacja użytkownika i język systemu".... Gra kupiona na rynek polski raczej nie powinna stwarzać problemu, ale kij to. Idąc tym tropem w ustawieniach samej gry w Bibliotece Gier aplikacji Origin zmieniłem język na angielski....... GRA SIĘ URUCHOMIŁA! Po zmianie na język Polski także.... Jednakże moja radość była przedwczesna, ponieważ dzisiaj rano mój syn usiłował ją bezskutecznie uruchomić - problem z wyrzucaniem do Origin powrócił - gra ponownie się nie uruchamia.

Wiadomość 25 z 71 (3 099 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Newbie

Sprawdziłem na amerykańskich forach, że trzeba włączyć Origin jako administrator. Następnie przejść do folderu, w którym znajduję się gra i włączyć ją jako administratora. Mi pomogło mam, nadzieję że i Wam pomoże. Miłego dnia!Standard smile

Wiadomość 26 z 71 (3 076 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice

NIe wierzę, kurde, nie wierzę.... 3 tygodnie użerania się z grą, dwie godziny konsultacji z pomocą techniczną i nic, a tutaj okazuje się, że jest tak banalne, NIEOCZEKIWANE rozwiązanie?!

O dziwo... pomogło.... Standard smile

Wiadomość 27 z 71 (3 063 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★★ Novice

mam ten sam problem ale to nie pomogło :<

 

Wiadomość 28 z 71 (3 046 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Newbie

Hej kumpel , masz jakieś rozwiązanie problemu bo... u mnie też gra stoi w miejscu

Wiadomość 29 z 71 (2 922 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★ Novice
@N8Nicolas hej mam to samo ,Easy Anity Cheat wykrył w antywirusie kaspersky niezaufany plik.Jak usunełeś problem
Wiadomość 30 z 71 (2 902 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem