Problem z naklejkami

autor: Papieros_nr1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Problem z naklejkami

★★ Novice

Witam.
Problem dotyczy wersji gry na Ps4 a polega on na tym że obojętnie jakie naklejki kupuje w automacie w większości  przypadków są to nasiona.  Gra zachowuje się tak jak bym już miał wszystkie postacie i  ubiory a jeszcze trochę mi ich brakuje. Dołączam linka do filmu jak to wygląda  cały czas  https://www.youtube.com/watch?v=SPsXpCdg8ew&feature=em-upload_owner
Borykam się z tym już koło miesiąca  przez ten okres wydałem około 15 milionów monet.

Wiadomość 1 z 4 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z naklejkami

Community Manager (retired)

@Papieros_nr1 Witaj!

 

Zakładam, że odblokowałeś już wiele postaci i celujesz zapewne w legendarne jak min. Disco Chomper lub Toxic BrainzWink

 

W takiej sytuacji uzbroi się w cierpliwość jako, że ich współczynnik trafienia jako legendarna postać jest bardzo mały. Mieliśmy już innych graczy z tymi pytaniami na EN forum. W ich sytuacji udało się trafić elementy postaci przez otwieranie głównie paczek Zany Zombopolis za 40k, jednak jak widzisz w niektórych przypadkach wydali oni nawet więcej niż 15M Wink. Nie wszystkie postacie są jednak dostępne w paczkach, niektóre możesz tylko odblokować grając w tryb Infinity Mode. Moja rada, to spróbować tych konkretnych paczek oraz zaufać szczęściu czego Ci życzę od siebie. Trzymam kciuki i powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z naklejkami

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam
Chyba do końca mnie nie zrozumiałeś łącznie wydałem 50M  w automacie z naklejkami tyle że  przez ostatnie 15M obojętnie  jakie  bym nie otwierał paczki w 90% były to nasiona  . Nie wiem czy to zbieg okoliczności  ale od czasu wprowadzenia  letnich nocy  (20% taniej ) w pakiecie zwariowanego Zombopolis  zacząłem  otrzymywać po staremu elementy do personalizacji postaci. Ale żeby nie było za różowo  w innych pakietach otrzymuje już tylko same nasiona doniczkowe i boty  Standard smile

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4 (457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z naklejkami

[ Edytowane ]
★★ Novice

Może masz takie szczęście :/

Wiadomość 4 z 4 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem