Problem po modyfikacjach

autor: jakubag
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem po modyfikacjach

[ Edytowane ]
★ Novice

Witajcie!

Jako iż gra Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 przestała być rozwijana przez twórców jak wielu uciekłem się do modyfikacji gry. Podczas robienia rozwałki customowymi postaciami natkołem się na moda który miał cośtam dodać poprzez otwarcie paczki. Po pobraniu modyfikacji, a następnie wykonaniu instrukcji od autora mój sklep z naklejkami przestał działać. Tak jak w wielu innych przypadkach mam napis "Uzupełnianie sklepu z naklejkami" . Czytałem artykuły i wykonywałem ich zalecenia. Z wielu wspomnę napewo utworzenie pliku "user.cfg". To jednak nie pomogło. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek rady będę bardzo wdzięczny.

Dodam też że mod uruchamiałem poprzez Frosty Mod Menager

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (1 153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem po modyfikacjach

Community Manager

Witaj @jakubag 

 

Nie wiem co dokładnie daje opisany przez Ciebie mod, ale z racji tego, że bazuje on na otwieraniu zawartości paczek, lepiej byłoby abyś go nie używał. Paczki w PvZGW2 są częścią gry wieloosobowej a wszelkie ingerowanie w tę część gry może być odebrane jako oszukiwanie, a co za tym idzie Twoje konto może zostać zablokowane. Przykro mi, że mod spowodował problemy z grą ale w tym konkretnym problemie nie będziemy mogli udzielić Ci pomocy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 090 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem po modyfikacjach

Community Manager

Witaj @jakubag 

 

Nie wiem co dokładnie daje opisany przez Ciebie mod, ale z racji tego, że bazuje on na otwieraniu zawartości paczek, lepiej byłoby abyś go nie używał. Paczki w PvZGW2 są częścią gry wieloosobowej a wszelkie ingerowanie w tę część gry może być odebrane jako oszukiwanie, a co za tym idzie Twoje konto może zostać zablokowane. Przykro mi, że mod spowodował problemy z grą ale w tym konkretnym problemie nie będziemy mogli udzielić Ci pomocy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (1 091 wyświetleń)

Dot.: Problem po modyfikacjach

★ Novice

Dziękuję i rozumiem. Chciałbym jednak zapytać czy jest może ścieżka do pliku paczek? Jeśli tak to znaczy że mogę je usunąć i może to rozwiązało by problem.

 

Wiadomość 3 z 4 (1 056 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem po modyfikacjach

Community Manager

Hej @jakubag 

 

Z tego co mi wiadomo "pliki paczek" nie są zapisywane lokalnie. 

 

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 4 z 4 (1 043 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem