Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

autor: aprezes
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

★★★ Newbie

Dzień dobry podczas uruchamiania gry wyskakuje błąd:

 

"Nie wykryto zainstalowanej gry Plants vs. Zombies tm. Bitwa o Neighbourville Deluxe Edition. Zainstaluj ją ponownie lub ponów próbę jej uruchomienia."

 

Gra oczywiście zainstalowana uruchamienia przez Steam. Ponowne instalowanie gry nic nie zmienia, podobnie jak ponowne próby jej uruchomienia.

 

Bardzo proszę o weryfikację i informację zwrotną co zrobić.

 

Z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 6 (1 710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

Community Manager

Hej @aprezes 

 

Rozwiązanie podobnego problemu zostało przedstawione tutaj. Sprawdź rozwiązanie tam zaproponowane i daj nam znać Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (1 673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

★★★ Newbie
@EA_Kuba Cześć,

w moim przypadku to nie działa. Tzn. po odinstalowaniu Origin i uruchomieniu gry przez Steam, Origin automatycznie zaczyna się instalować. Czy jest jakaś możliwość uruchomienia gry bez uruchamiania Origin?

Z góry dziękuję za pomoc,
Wiadomość 3 z 6 (1 643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

Community Manager

Hej @aprezes 

 

Rozwiązanie, które Ci podsunąłem mówi tylko o wyłączeniu programu. Czy tego rozwiązania też próbowałeś? 

Wiadomość 4 z 6 (1 633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

★★★ Newbie

Mi również nie działą żadne z podanych. Kupiłem, pobrałem i zainstalowałem fife 22 na steamsie i chciałem ją otworzyc przez origin i dalej ten sam blad

Wiadomość 5 z 6 (1 286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas uruchamiania gry wystąpił błąd

Community Manager

Hej @203_es 

 

Jeżeli kupiłeś grę na platformie Steam, to przez tego klienta musisz uruchomiać grę. 

 

Upewnij się, że zostały dodane odpowiednie wyjątki do programu antywirusowego, oraz zapory sieciowej zarówno dla Steam i programu Origin. Następnie uruchom grę z poziomu Steam z wyłączonym programem Origin. 

Wiadomość 6 z 6 (1 280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem