Plants Vs Zombies Bitwa o Neighborville problem z uruchomieniem gry.

autor: xRooshim
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Plants Vs Zombies Bitwa o Neighborville problem z uruchomieniem gry.

★★ Novice

Witam, mam problem z grą Plants Vs Zombies Bitwa o NeighborVille, a mianowicie Po włączeniu gry wyskakuję okienko z EAC, po czym znika no i... gra się nie włacza. Czytałem na różnych forach sposoby na ten problem, lecz żaden nie pomógł mi. Wyskakuję mi na Origin Błąd, żebym naprawił grę Plants Vs Zombies Bitwa o NeighborVille Deluxe Version, Co ja tylko kupowałem na steam wersję zwykłą. Nie wiem w czym jest problem, jeśli ktoś miał taki to proszę o pomoc, ponieważ chciałbym zagrać w tą grę! Frown

Wiadomość 1 z 4 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plants Vs Zombies Bitwa o Neighborville problem z uruchomieniem gry.

★★ Novice

Jak Widzę EA się nie przejęło tym za bardzo, jeśli nikt mi nie pomoże, będę domagał się o zwrot pieniędzy. W razie W wysyłam plik DxDiag w zalączniku

Wiadomość 2 z 4 (653 wyświetleń)

Dot.: Plants Vs Zombies Bitwa o Neighborville problem z uruchomieniem gry.

Community Manager

Hej @xRooshim 

 

Dzięki za załączenie przez Ciebie pliku DxDiag. 

 

Porównując parametry Twojego procesora zauważyłem, że procesor w który jest wyposażony Twój komputer jest poniżej minimalnych wymagań gry. Spróbuj uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu, aby odciążyć system, nie mniej nie jestem w stanie zagwarantować, że to rozwiąże problem, z racji wcześniej wymienionych przyczyn. 

Wiadomość 3 z 4 (632 wyświetleń)

Dot.: Plants Vs Zombies Bitwa o Neighborville problem z uruchomieniem gry.

★★ Novice

Dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 4 z 4 (601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem