Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

autor: lukaso_karollo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

★ Novice

Witam,

nie mogę przejść do grania w  "Zombie vs Plants: Garden Warfare 2". Pojawia mi się komunikat:

1. CONNECTION - "Connecting to EA Servers...", a następnie

2. CONNECTION - "You must have a PlayStation Plus subscription to access online features".

 

Z tego co czytałem nie muszę mieć konta PS Plus żeby zagrać offline. Wydaje mi się że jest problem z połączeniem z serwerem EA.

 

Mam grę "Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville" i tam nie mam takich problemów. Gra działa. Łączy się z serwerem EA.

 

Jak rozwiązać problem?

 

 

 
Wiadomość 1 z 8 (3 098 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

Community Manager

Hej @agi_bagi_2020 

 

Zgadza się, do gry "solo" nie jest wymagana subskrypcja Plus. Nie mniej do grania w PvZ:GW2 niezbędne jest stałe połączenie z internetem Standard smile

 

Zakładam, że Twoja konsola jest połączona z internetem dlatego poproszę Cię o wykonanie kilku podstawowych kroków związanych z rozwiązywaniem problemów z połączeniem - tutaj

Wiadomość 2 z 8 (3 076 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

★ Novice

Czy to serwery?

Dla tej gry nie ma statusu serwera. Sprawdzałem na help EA.

 

Restart routera.

Nie pomogło.

 

Zimny start konsolo.

Nie pomogło.

 

DNS

Nigdy nie miałem problemów z DNSami.

 

Zrywanie połączenia.

Bardzo rzadko. Mam kilka różnych aplikacji/urządzeń w domu i działają bez problemów.

 

Połączenie routera z konsolą.

Przewodowe.

 

Tak jak pisałem wcześniej gram w grę Zombie vs Planst: Battle for Neighborville. Gra również wymaga połączenia z serwerami EA. Chyba tylko raz miałem problem z połączeniem ale komunikat mówił że problem leży po stronie EA (zombie przegryzły przewody Standard smile)

 

Jakieś inne pomysły?

 

 

 

 

 

Wiadomość 3 z 8 (3 066 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

Community Manager

Hej @agi_bagi_2020 

 

Dzięki za odpowiedź i sprawdzenie powyższych rozwiązań Standard smile 

 

Czy Twoja konsola jest ustawiona jako podstawowe urządzenie? Sprawdź proszę również, czy taki sam problem pojawi się na nowo utworzonym koncie PSN, powiązanym z nowym kontem EA. 

Wiadomość 4 z 8 (3 051 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

★ Novice

Założyłem dwa nowe konta PS Network i EA. Kont nie powiązałem.

 

Uruchomiłem grę.

 

Gra próbuje połączyć się z serwerem EA. Bez skutku.

 

I tutaj dziwi mnie fakt, iż gra nie pyta mnie o konto EA. W przeciwieństwie do gry "Plants vs Zombies Battle for Neighborville". Po uruchomieniu "Plants vs Zombies Battle for Neighborville" gra zapytała mnie o konto EA.

 

Później powiązałem dwa konta ale efekt bez zmian. Gra nie działa.

Wiadomość 5 z 8 (3 041 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

★ Novice

Jakieś propozycję rozwiązania?

Grę kupiłem w PS Store.

Może spróbować zareklamować?

Wiadomość 6 z 8 (2 999 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

Community Manager

Hej @agi_bagi_2020 

 

Dzięki za sprawdzenie powyższych kroków (rozumiem, że konsola ustawiona jest jako podstawowe urządzenie ? Standard smile ). 

 

Poproszę jeszcze, abyś sprawdził czy komunikat pojawia się również kiedy konsola jest całkowicie odłączona od internetu (z poziomu konsoli, lub odłączając od konsoli kabel Ethernet)

Wiadomość 7 z 8 (2 986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4, Zombie vs Plants: Garden Warfare 2, nie mogę uruchomić gry

★★★ Newbie

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @agi_bagi_2020 

 

Dzięki za sprawdzenie powyższych kroków (rozumiem, że konsola ustawiona jest jako podstawowe urządzenie ? Standard smile ). 

 

Poproszę jeszcze, abyś sprawdził czy komunikat pojawia się również kiedy konsola jest całkowicie odłączona od internetu (z poziomu konsoli, lub odłączając od konsoli kabel Ethernet)


No i co dalej, mam ten sam problem, wykonałem te same kroki co opisane powyżej i gra wymusza zalogowanie się do PS Plus. Jak włączyć ją aby nie wymuszała ode mnie subskrybcji PvZGW

Wiadomość 8 z 8 (2 542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem