Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

autor: agatris11
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

★★★★★ Newbie

 Plants vs Zombies GW2 PROBLEM Z URUCHOMIENIE GRY

 

Witam! Mam problem z uruchomieniem gry  Plants vs Zombies GW2. Instalacja przebiegła pomyślnie. Gra nie otwiera się. Znalazłam podobny problem do mojego i z korzystałam z odpowiedzi. Wynik" can run it ": pozytywny, komputer spełnia minimum wymagań. Lecz gra dalej nic Frown 

Mój komputer:

 
Processor
AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor
 
Video Card
AMD Radeon HD 7700 Series
 
RAM
8.0 GB
 
Operating System
Microsoft Windows 7 Home Premium Edition (build 7600), 64-bit
 
Czy jest jakaś szansa, że gra będzie działać?
Wiadomość 1 z 6 (6 189 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

Community Manager (retired)

@Medokino06 Witaj!

 

Na początek potrzebujemy trochę więcej informacji, czy jakiś komunikat błędu się pojawia przy próbie uruchomienia czy nic się nie dzieje?

 

Na początek możesz sprawdzić jeszcze ogólne kroki na problemy z uruchomieniem gry jak np:

 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi plus ewentualnie komunikat błędu. Powodzenia! Fingers crossed

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (8 195 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

Community Manager (retired)

@Medokino06 Witaj!

 

Na początek potrzebujemy trochę więcej informacji, czy jakiś komunikat błędu się pojawia przy próbie uruchomienia czy nic się nie dzieje?

 

Na początek możesz sprawdzić jeszcze ogólne kroki na problemy z uruchomieniem gry jak np:

 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi plus ewentualnie komunikat błędu. Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 6 (8 196 wyświetleń)

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

★★★★★ Newbie

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. 

Zanim dostałem porady od Ciebie poczytałem jeszcze na forum o podobnych problemach i zaktualizowałem sterowniki karty dźwiękowej , lecz miałem problem z kartą graficzną. Po info od Ciebie zaktualizowałem SP1 , a następnie kartę graficzną. Wszystko poszło poprawnie. Gra działaLarge smile 

Nie jestem biegły w sprawach informatycznych ale instrukcje od Was są baaaardzo czytelne i zrozumiałe dla laika. 

Gdyby tak wszędzie byli tak pomocni i życzliwi ludzie Standard smile

Wielkie dzięki za porady.

Pozdrawiam Medokino06

Wiadomość 3 z 6 (6 163 wyświetleń)

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

★★★ Newbie

ja też i dalej nie działa Frown

Wiadomość 4 z 6 (5 945 wyświetleń)

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

★★★ Newbie

Dzień dobry mam problem z grą Plants vs Zombies garden Warfare 2 mianowicie kiedy odpalam aplikację EA i włączam grę wyskakuje mi komunikat aby zaktualizować sterownik intel. Kiedy sprawdzam mój sterownik pisze że najświeższy jest właśnie zainstalowany i kiedy próbuję znów wejść w grę wyświetla mi się to samo , kiedy klikam ok gra mi się odpala tylko że nie można w niej sterować żadnym z klawiszy. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam (:

Wiadomość 5 z 6 (1 326 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

Community Manager

Hej @Yushicane 

 

Ostatni komentarz w tym wątku został udzielony ponad 5 lat temu, dlatego z racji zasad forum odnośnie necropostingu - zamykam go. 

 

Załóż proszę nowy wątek na forum Plants vs. Zombies załączając plik DxDiag. Zazwyczaj opisany przez Ciebie problem związany jest z niespełnianiem przez komputer minimalnych wymagań. 

Wiadomość 6 z 6 (1 305 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem