Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

autor: Wiktor75Max
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam.

Przeglądałem dziś moją listę życzeń (ponieważ jest wyprzedaż). Znalazłem tam grę PVZ GW Specjalna Edycja.

Po wyszukaniu PVZ GW (oczywiście pełną nazwą) i wyświetlała mi się tylko zwykła wersja gry. Gdy w nią wszedłem nie było opcji kupna.

Następnie wszedłem na aplikację EA, tam też wyszukałem i tam też nie wyświetlała mi się specjalna edycja. 

Mam pytanie czy "Specjalna Edycja" gry PVZ GW jest dalej aktualna i mogę ją normalnie kupić, czy już jest nieaktualna.

Pozdrawiam.

 

PS. Jak podaje strona EA, edycja powinna działać.

Wiadomość 1 z 7 (1 252 wyświetleń)

Dot.: Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

★★ Apprentice
@Wiktor75Max Chciałem dodać, że zakupiłem wersję i wszystko działa, jednak problem dalej jest - ciężko znaleźć tę wersję do kupienia.
Wiadomość 2 z 7 (1 211 wyświetleń)

Dot.: Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

Community Manager

Hej @Wiktor75Max 

 

Czy mógłbyś przesłać nam zrzut ekranu na którym będzie widoczna pełna nazwa produktu? 

 

Znalazłem tylko ulepszenie do wersji Deluxe - link

Wiadomość 3 z 7 (1 101 wyświetleń)

Dot.: Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

★★ Apprentice
@EA_Kuba Link który wysłałeś jest do gry GW2. Mówię o "Cyfrowej Edycji Specjalnej" pierwszej części.
Wiadomość 4 z 7 (1 092 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

Community Manager

Hej @Wiktor75Max 

 

Ah, wybacz Standard smile

 

Wygląda na to Cyfrowa Edycja Specjalna gry Plants vs Zombies Garden Warfare nie jest już dostępna do kupienia. Podejrzewam, że pomimo tego, że jest ona na Twojej liście życzeń, po jej wybraniu trafiasz na stronę z edycją zwykłą, zgadza się? 

 

 

Wiadomość 5 z 7 (1 030 wyświetleń)

Dot.: Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

★★ Apprentice
@EA_Kuba Sprawdzałem to, ale nie.
Kupiłem tę wersję i co się okazało, to że wszystko co wersja obiecywała dostałem. Cena też się zgadzała.
Jak wszedłem przez listę życzeń przenosiło mnie do sklepu ze specjalną wersją, teraz już tego nie mogę sprawdzić bo produkt automatycznie zniknął z listy życzeń.
Wiadomość 6 z 7 (1 021 wyświetleń)

Dot.: Niewidoczna specjalna edycja gry Plants vs Zombies Garden Warfare

★★ Apprentice

Dodam jeszcze, że jak wejdę mam opcję "zobaczenia edycji", przenosi mnie w takie miejsce:

Wiadomość 7 z 7 (1 020 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem