Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

★★ Novice

Co można jeszcze zrobić ,aby syn mógł zagrać w waszą grę. Plants vs zombies Gardena warfare nie chce się uruchomić. Po wciśnięciu zagrania w grę pojawia się szybko migający ekran zaznaczenia zgody poczym szybko zmienia się na napis o braku połączenia z serwerem . Konsola PS5 jest podłączona do bardzo dobrego internetu zarówno próbowałem przez wifi jak przez kabel. Przeinstalowałem i problem jest ten sam. Wygląda to na problem z waszymi serwerami....

Wiadomość 1 z 8 (1 764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

★★ Novice
@EA_Kuba Udało się uruchomić Zombie ,ale rozwiązanie problemu było absurdalne. Po uruchomienie plants vs Zombie po włączeniu rozgrywki pojawiała się opcją logowania do EA poczym ekran szybko znikał i pojawial się to w komunikat o braku dostępu do serwera gry. Posiadam od EA inną grę FIFA 22, ale nigdy w tej grze nie logowałem się do EA grałem wyłącznie offline. Po zalogowaniu do EA w grze fifa22 i powiązaniu konta z PSplus gra Plants vs Zombie z automatu wykryła połączenie i jest teraz możliwość rozgrywki....

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 8 (1 585 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

Community Manager

Hej @Faustynka54321 

 

Plants vs. Zombies Garden Warfare jest grą posiadającą tylko tryb wieloosobowy w związku z tym wymaga aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.  

Wiadomość 2 z 8 (1 707 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

★★ Novice
@EA_Kuba Mam wykupioną i aktywną subskrypcję PS Plus extra.... Nawet nie pisałem o tym bo jest to oczywista oczywistość .....w dalszym ciągu nie mogę połączyć się z grą wygląda jakby w grze był jakiś błąd .... Nie da się tu przesłać odpowiednio długiego i dobrej jakości filmu ekranu ,jak zachowuje się gra po próbie włączenia...
Wiadomość 3 z 8 (1 697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Faustynka54321 

 

Plants vs. Zombies Garden Warfare jest grą opartą na rozgrywce wieloosobowej, dlatego wspomniany przez Ciebie komunikat może pojawiać się również w przypadku kont dzieci. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w poniższych artykułach: 

 

Wpływ ustawień kontroli rodzicielskiej na konta dzieci

Wiadomość 4 z 8 (1 678 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

★★ Novice
@EA_Kuba Nie mam założonych na konsoli ograniczeń rodzicielskich ,gra w dalszym ciągu się nie uruchamia. Za każdym razem jak próbuję wybrać rozgrywkę miga ekran z opcją logowania do EA poczym pojawia się ,że nie może połączyć się z serwerem....
Wiadomość 5 z 8 (1 647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Faustynka54321 

 

W takim razie zresetuj swoje hasło do konta EA i spróbuj ponownie się zalogować. 

 

Jeśli to nie rozwiąże problemu - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Wiadomość 6 z 8 (1 611 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

★★ Novice
@EA_Kuba Udało się uruchomić Zombie ,ale rozwiązanie problemu było absurdalne. Po uruchomienie plants vs Zombie po włączeniu rozgrywki pojawiała się opcją logowania do EA poczym ekran szybko znikał i pojawial się to w komunikat o braku dostępu do serwera gry. Posiadam od EA inną grę FIFA 22, ale nigdy w tej grze nie logowałem się do EA grałem wyłącznie offline. Po zalogowaniu do EA w grze fifa22 i powiązaniu konta z PSplus gra Plants vs Zombie z automatu wykryła połączenie i jest teraz możliwość rozgrywki....
Wiadomość 7 z 8 (1 586 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić gry brak połączenia z serwerem.

Community Manager

Hej @Faustynka54321 

 

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem tym sposobem Standard smile

 

Oznaczę Twój post jako rozwiązanie. 

Wiadomość 8 z 8 (1 577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem