Nie mogę kontynuować postępu w grze.

autor: Aszeq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę kontynuować postępu w grze.

★★★ Newbie

Gra każe mi otworzyć nowy portal agenta roślin. Problem jest taki, że otworzyłem już wszystkie 3 portale. Nie moge kontynułować kampanii roślin. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę kontynuować postępu w grze.

★★★★★ Apprentice

Rozumiem, że napotkałeś problem z kontynuacją kampanii roślin w grze, ponieważ gra każe Ci otworzyć nowy portal agenta roślin, pomimo że już otworzyłeś wszystkie trzy dostępne portale. Rozumiem, jak frustrujące to może być. Oto kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

  1. Sprawdź, czy wszystkie portale zostały otwarte: Pomimo Twojej pewności, zalecam ponowne sprawdzenie, czy rzeczywiście otworzyłeś wszystkie trzy portale agenta roślin. Czasami może zdarzyć się, że przeoczymy coś podczas gry lub źle zinterpretujemy zadanie. Przejrzyj uważnie swój postęp w grze i upewnij się, że otworzyłeś wszystkie trzy portale.

  2. Spróbuj ponownie otworzyć portale: Jeśli jesteś absolutnie pewien, że wszystkie portale zostały otwarte, możesz spróbować ponownie otworzyć je, aby upewnić się, że gra zarejestrowała to poprawnie. Być może coś poszło nie tak podczas pierwszej próby otwarcia portali, co uniemożliwiło ich uznania przez grę.

  3. Sprawdź, czy masz najnowszą aktualizację gry: Czasami problemy z postępem w grze mogą być spowodowane błędami lub niedociągnięciami, które zostały naprawione w późniejszych aktualizacjach. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję gry, aby uniknąć problemów technicznych.

  4. Skontaktuj się z pomocą techniczną: Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomaga, być może będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną lub wsparciem dla gry. Opowiedz im o swoim problemie i przedstaw wszelkie szczegóły dotyczące swojego postępu w grze. Mogą oni być w stanie zaoferować spersonalizowaną pomoc lub rozwiązanie problemu.

Wiadomość 2 z 2 (90 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem