Mega problem :)

autor: ZimnaWodka3606
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mega problem :)

★ Novice

witam , chciałbym się podzielic sytuacją gdzie po uruchomieniu aplikacji którą zakupiłem ramach subskrybcji ea acces na steam. Jestem trochę zdegustowany faktem że nigdzie nie ma rozwiązania które by poskutkowało co dowodzi istnienie faktu w którym twórcy gry a także support prowadzony przez grupę dzieci z ospą, zamiata fakt występowania błędów pod dywan. Przeglądając internet natrafiłem na masę konsumentów posiadających ten sam problem, bez odpowiedzi - co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że pieniądze brane za nasze gry , z naszych portweli przeznaczane są raczej na luxusowe trony obsadzane złotem, w miejscach gdzie mogą oni być sami przynajmniej na parę minut Standard smile , pieniądze te nigdy nie widzały celu spożytkowania podobnego do ,,optymalizacji" lub ,,inwestycji" w konsumenta , gdyż w miejscu twórców złoty zegarek wygląda lepiej na monitorze niż działająca gra. Nie żal mi tych pieniędzy , szkoda mi trochę czasu i innych użytkowników internetowych dla których pieniądze to pierwsza kwestia o którą muszą pamiętać kupując grę , a także i przyjemność jaka z niej idzie. Niestety , w mojej sytuacji najprawdopodobniej przyjemnością będzie odinstalowanie aplikacji Origin. Nie interesują mnie też jakiekolwiek konsekwencje z dzieleniem się moją subiektywą opinią do której mam prawo, kolejna rzecz o której zapomnieli twórcy ruinując swoje własne dzieła w imię ,,prawa zarobku'' , kompletnie nie polecam tego portalu, studia , oraz gier które wymagają dużego poziomu patyczkowania się z funkcjonalnością Standard smile nie pozdrawiam  

Wiadomość 1 z 1 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem