Konto Ea na Xbox One

autor: Quaz1e
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Konto Ea na Xbox One

★★★★ Novice

Nie jestem w stanie zalogować się na konto Ea na konsoli Xbox One. Chciałem zagrać w PvZ Garden Warfare 2, które ostatnio były w usłudze Xbox Live Gold, jednak nie mogę grać online, ponieważ podczas łączenia kont Xbox i Ea wyskakuje komunikat: "Logowanie niemożliwe, W tej chwili nie możemy zrealizować tej operacji. Jeśli potrzebujesz pomocy, odwiedź stronę help.ea.com/pl lub answers.ea.com.

Wiadomość 1 z 3 (1 032 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Konto Ea na Xbox One

★★★★ Novice

Już nie mam, ale jeśli ktoś posiada taki problem, to mi pomogła zmiana daty urodzenia na xbox i origin na taką samą.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (988 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Konto Ea na Xbox One

Community Manager

Hej @Quaz1e

 

Czy nadal masz problemy z połączeniem się? Jeśli problem nadal występuje to sprawdź kroki zawarte w tym artykule Standard smile

 

Chcesz złożyć z papieru swojego własnego Groszkostrzelca i Zombie? Zajrzyj tutaj Standard smile

 

Przeniosłem Twój post na forum PLANTS VS. ZOMBIES GARDEN WARFARE 2

Wiadomość 2 z 3 (1 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Konto Ea na Xbox One

★★★★ Novice

Już nie mam, ale jeśli ktoś posiada taki problem, to mi pomogła zmiana daty urodzenia na xbox i origin na taką samą.

 

Wiadomość 3 z 3 (989 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem