Dot.: Komputer się grzeje

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Komputer się grzeje

★★★ Novice

Witam ponownie,

Problemy z uruchomieniem gry już sobie poradziłem, co prawda nadal gdy włączam gre za pierwszym razem pokazuje że utracono połączenie z serwerami (mimo że jestem podpięty do kabla z internetem) ale za drugim już wszystko działa.

Jednak to nie jest najważniejszy problem. Możliwe że przyczyną jest wysoka temperatura na dworze w lato, ale po około 1 godzinie grania albo krócej (zależy) komputer robi się bardzo gorący przez co spada wydajność i gra zaczyna się zacinać. raczej to wina temperatury na zewnątrz bo gdy wyjechałem na działkę gdzie beton się nie nagrzewa bo go nie ma i ogólnie nie jest tak gorąco komputer już się nie grzał. Wolę się jednak upewnić bo być może jeden z moich podzespołów jest za słaby dla tej gry.

Wiadomość 1 z 4 (660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Komputer się grzeje

Witaj @Szymonecznik 

 

Komputer spełnia wymagania gry, najlepiej będzie jak  kupisz podkładkę  chłodzącą, wtedy temperatura powinna trochę spaść i komputer nie będzie się tak grzać.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (625 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Komputer się grzeje

Witaj @Szymonecznik 

 

Komputer spełnia wymagania gry, najlepiej będzie jak  kupisz podkładkę  chłodzącą, wtedy temperatura powinna trochę spaść i komputer nie będzie się tak grzać.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (626 wyświetleń)

Dot.: Komputer się grzeje

★★★ Novice
Dzięki @MattiuDefo

Myślałem o tym żeby kupić taką podkładkę, jednak opinia ludzi na ten temat jest "zmieszana". Jedna osoba mówi że podkładki są nieskuteczne i głośne, a druga mówi że bardzo przydatny gadżet i poleca.
Najważniejsze że komputer spełnia wymagania Standard smile
Wiadomość 3 z 4 (581 wyświetleń)

Dot.: Komputer się grzeje

@Szymonecznik 

 

Miałem kiedyś podkładkę i chłodziła laptopa do tego stopnia, że się nie grzał. Fakt po jakimś czasie głośno chodzi bo wiatrak się wyrabia.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (559 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem