Gra się nie uruchamia PS4

autor: Malin7F
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra się nie uruchamia PS4

★★★ Newbie

Witam 

Zakupiłem niedawno P&Z GW2 i nie mogę jej uruchomić. Za każdym razem wyskakuje mi komunikat " NIE UDAŁO SIĘ POŁĄCZYĆ Z SERWERAMI EA. SPRAWDŹ POŁĄCZENIE INTERNETOWE". Dla sprawdzenia posiadam inne gry EA czyli część pierwszą P&Z GW, NFS, TITANFALL 2 i z tymi grami łączę się bez problemu. Nie wiem co jest grane. Pomocy, bo syn Mi chce już kolano przewiercić Standard smile

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (1 681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się nie uruchamia PS4

Community Manager (retired)

@Malin7F Witaj!

 

Z poradami z naszej strony syn powinien wskoczyć do gry i Twoje kolano zostanie uratowane Wink 

 

Na sam początek sprawdź proszę "wersję protokołu internetowego (IPv)" gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje właśnie "Brakiem połączenia z serwerami EA"  Wspominam to ponieważ nasi koledzy z działu wsparcia otrzymywali podobne zgłoszenia w większości od użytkowników konsoli PS4 oraz dostawcy UPC (jeśli z niego korzystasz)  Co musisz zrobić to:

 

  •  porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6

Dodatkowo: w tym wątku znajdziesz podobny problem i wiele przydatnych kroków dotyczących właśnie połączenia oraz konsoli PS4!

 

Powinno to załatwić sprawę! Życzę powodzenia :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (1 675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem