Gra nie uruchamia się - błąd sterownika xx.xx.15.4251

autor: frog162432
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie uruchamia się - błąd sterownika xx.xx.15.4251

★★★ Newbie

Produkt: Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Podaj swój Gamertag Xbox, lub PSN ID (opcjonalnie)
W jakim trybie pojawił się błąd? Nie jestem pewny/pewna
Opisz pokrótce napotkany błąd: Gra przestała się uruchamiać. Po uruchomieniu gry pojawia się komunikat o błędnym sterowniku i konieczności pobrania nowszego niż xx.xx.15.4251 ... sterowniki przeinstalowywałem różne, ale niestety efektów brak ... Na ten moment po uruchomieniu gry, pojawia się komunikat o błędzie, po wciśnięciu OK w oknie komunikatu uruchamia się, ale nie da się sterować niczym ... nie da się przerwać intro, ani sterować postacią ...
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia - może to problem z aktualizacją windowsa i sterownikami lenovo?
Którą postacią grałeś/grałaś kiedy pojawił się problem? Cytryn
W które ulepszenie wypopsażona była Twoja postać kiedy pojawił się problem? Nie wiem którą postacią grały dzieci ...
Jak często występuje ten problem? 100%

Cześć

 

Gra przestała się uruchamiać. Po uruchomieniu gry pojawia się komunikat o błędnym sterowniku i konieczności pobrania nowszego niż xx.xx.15.4251 ... sterowniki przeinstalowywałem różne, ale niestety efektów brak ... Na ten moment po uruchomieniu gry, pojawia się komunikat o błędzie, po wciśnięciu OK w oknie komunikatu uruchamia się, ale nie da się sterować niczym ... nie da się przerwać intro, ani sterować postacią ...

 

Niestety nic sensowniejszego nie napiszę i nie sprecyzuję kiedy wystąpił problem, bo z gry korzystają dzieci, a te nie pamiętają jak to się dokładnie stało.

 

Próbowałem wyłączyć sterownik do zintegrowanej grafiki i sprawdzić czy na samej mx250 pójdzie - i uruchamia się, ale w trybie kalkulatora, a nie komputera, tzn, zamiast kilku sekund uruchomienie intro trwa prawie 30 sekund. Przy załączonych obu sterownikach, gra uruchamia się, ale nie reaguje na sterowanie - oczywiście po wcześniejszym wciśnięciu OK na ekranie z komunikatem.

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc w rozwiązaniu problemu ...

Szczegóły w załącznikach ...

 

Pozdrawiam

 

ps. Laptop spełnia wymagania sprzętowe ... ;-)

Wiadomość 1 z 3 (831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie uruchamia się - błąd sterownika xx.xx.15.4251

Community Manager

Hej @frog162432 

 

Dzięki za opis problemu i przesłany plik DxDiag Standard smile 

 

Sprawdziłem dostępne aktualizacje sterowników zintegrowanej karty i karty dedykowanej i wygląda na to, że dostępne są nowsze wersje od tych zainstalowanych na Twoim laptopie: 

 

Intel

Nvidia

Wiadomość 2 z 3 (783 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie uruchamia się - błąd sterownika xx.xx.15.4251

★★★ Newbie

Jak już pisałem sterowniki do grafiki instalowałem już różne, te najnowsze również, powiem więcej ... zrobiłem nawet restart systemu do fabrycznych ustawień ... Nie mam pojęcia w czym jest problem, gra działała i przestała ...

Wiadomość 3 z 3 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem