Dot.: GW2 Problem z uruchomieniem gry

autor: xgamesworld
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

GW2 Problem z uruchomieniem gry

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z uruchomieniem próbnej wersji gry.

Gdy włączam grę przez origina lub skrót gry jedyna reakcja to krótkie ładowanie. Potem nic, gra się nie uruchamia, nie wyskakuje żaden błąd mimo, mimo że proces gry działa. Zainstalowałem najnowsze sterowniki, próbowałem naprawić grę przez origina, uruchamiałem jako administrator i przez tryby zgodności i  nic nie dało efektu. Jakieś sugestie?

Wiadomość 1 z 3 (944 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: GW2 Problem z uruchomieniem gry

★★★ Newbie

Po waszych sugestiach sytuacja wyglądała tak samo. Sam jednak znalazłem rozwiązanie. Klikałem tak długo napraw aż nie zalazło brakujących 13,5(!) GB danych do pobrania. Jeżeli ktoś ma podobny błąd niech spróbuje ściągnąć grę jeszcze raz. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 049 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: GW2 Problem z uruchomieniem gry

★ Guide

Witam Standard smile

 

Jeśli występują objawy, gdzie po przycisku graj na chwilę gra pojawia się w menadżerze zadań a potem znika, to jeśli Twój PC spełnia  wymagania sprzętowe, problem może leżeć po stronie aktywacji gry. Gdybyś nie był pewien co do wymagań za pośrednictwem  TEGO linku szybko to sprawdzisz. Poniższe kroki powinny pomóc w uruchomieniu gry:

 

  • Wyłącz celem testowym antywirus, który może blokować uruchomienie/aktywacje gry, szczególnie wrażliwe są AVG/AVAST, McAfee, Malware-bytes
  • Odinstaluj  program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
  • Pobierz najnowszą wersję ze  strony Origin 
  • Zainstaluj Origin z domyślnymi ustawieniami!
  • Uruchom następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

 

W przypadku gdy powyższe rozwiązania zawiodą wykonaj test DXDIAG oraz zamieść jego wynik w załączniku.

Wiadomość 2 z 3 (933 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: GW2 Problem z uruchomieniem gry

★★★ Newbie

Po waszych sugestiach sytuacja wyglądała tak samo. Sam jednak znalazłem rozwiązanie. Klikałem tak długo napraw aż nie zalazło brakujących 13,5(!) GB danych do pobrania. Jeżeli ktoś ma podobny błąd niech spróbuje ściągnąć grę jeszcze raz. 

Wiadomość 3 z 3 (1 050 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem