Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

autor: xjulkaxkulka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice

Witam, 

Mam ten sam problem.

U mnie nawet zmiana języka nie pomogła. Sterowniki aktualne, mam system win 10, po uruchomieniu gra zaczyna się ładować i po chwili wywala do origini.

Gra kupiona i nie ma możliwości gry.

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice

Jeszcze jedna sprawa. 

w pvz GW2 działa bez zastrzeżeń - dziwne prawda?

Wiadomość 2 z 6 (732 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

★★★ Novice

witam, 

ci dalszy - po pewnych czynnościach - np. uruchamiam z administratora, zmieniłem język na angielski, w menadżer zatrzymałem procesy związane z origini, uaktualniłem co mogłem, sprawdziłem jeszcze raz i porównałem czy gra na moich parametrach może chodzić  itd. doszedłem jednak tylko do momentu - że gra odpala tzn. zaczyna się ładować i dochodzi do chwili aby kontynuować i jak zawsze wywala do origini - jestem w sytuacji patowej - nie wiem co dalej robić,

Czy można ubiegać się o zwrot kasy za grę? - nigdy jeszcze tego nie robiłem. mam już dosyć tej zabawy z uruchomieniem.

Nie rozumiem - ciągle są problemy z tą platformą.   

Wiadomość 3 z 6 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry PvZ Battle for Neighborville

Community Manager

Hej @xjulkaxkulka 

 

Wydzieliłem Twoje odpowiedzi z innego wątku z racji tego, że ostatni komentarz został tam udzielony blisko 2 lata temu. 

 

Dzięki za opisanie dotychczas wykonanych kroków, prześlij nam proszę plik DxDiag, możliwe, że tam znajdziemy jakieś wskazówki. 

Wiadomość 4 z 6 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Nie mogę grać w pvz bfn

★★★ Novice

Witam

Niestety mam podobny problem.

gra po uruchomieniu zaczyna się ładować, ale na ciągle pozostaje czarny ekran a w efekcie wychodzi do origini.

Kilka razy ładowanie dotarło do strony pierwszej gry, ale po naciśnięciu spacji  gra wychodzi do origini. 

próbowałem zastosować powyższe warianty naprawy, ale nic nie pomogło. Karta graficzna spełnia wymagania, robiłem reinstalację gry - nic nie pomogło, mam zrobioną aktualizację systemu itd. czy mam się pogodzić ze stratą pieniędzy na grę. 

Nadmieniam, że pvz GW2 działa bez zarzutów. 

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 5 z 6 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Nie mogę grać w pvz bfn

Community Manager

Hej @xjulkaxkulka 

 

Połączyłem utworzony przez Ciebie wątek dotyczący tego samego problemu z poprzednim - nie twórz proszę duplikatów wątków opisujących ten sam problem. 

 

Prześlij nam plik DxDiag Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (588 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem