Dot.: Brak możliwości chodzenia oraz nazwiązania interakcji z np:. Davebotem

autor: damiank
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości chodzenia oraz nazwiązania interakcji z np:. Davebotem

★★★★★ Newbie

Mam problem z grą Plants vs. Zombies Garden Warfare 2. Nie mogę chodzić do przodu i w prawy * oraz nawiązywać interakcji z np:. Davebotem, portalem... Oraz nie mogę użyć mocy. W miejscu gdzie zwykle powinno być np;. 1,2,3 (w przypadku mocy) jest napis "Brak" .  Dwukrotnie używałam już opcji "napraw" , lecz nic to nie dało. Wymagania systemowe się zgadzają, gra chodziła rok bez problemu, a wczoraj coś się popsuło. Problem dotyczy tylko gry za pomocą myszki i klawiatury (dodam, że oba sprzęty są sprawne), gdy gram na padzie wszystko jest jak należy. 

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

Maddie

Wiadomość 1 z 5 (1 171 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chodzenia oraz nazwiązania interakcji z np:. Davebotem

Community Manager

Hej @PlayMaddie

 

Zdaje się, że musi mieć to związek z ustawieniami gry. Najprościej będzie sprowadzić ją do ustawień domyślnych:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ - zmień nazwę folderu Plants vs Zombies GW2 na np. Plants vs Zombies GW2 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty) >  Po czym ponownie skorzystaj z opcji "Napraw"

 

 

Po utworzeniu folderu na nowo można przenieść do niego lokalnie zapisane gry znajdujące się w folderze Plants vs Zombies GW2 kopia.

 

Przeniosłem Twój post na właściwe forum Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (1 159 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości chodzenia oraz nazwiązania interakcji z np:. Davebotem

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie
Hej
Niestety, to nie zadziałało. Myślałam nad dezinstalacją i instalacją ponowną, ale nie do końca wiem jak zainstalować tę grę ponownie, tak bym nie musiała kupować nowej (Kod jest chyba jednorazowy (?))

I dzięki za przeniesienie na właściwe forum
Wiadomość 3 z 5 (1 144 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chodzenia oraz nazwiązania interakcji z np:. Davebotem

Community Manager

Hej @PlayMaddie

 

Klucz produkty raz przypisany do konta nigdzie nie zginie Standard smile. Jeśli chcesz zainstalować grę jeszcze raz, lub na innym komputerze to jedyne co musisz zrobić to ponownie zalogować się na to samo konto EA do programu Origin. Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem :eahigh_file:

Wiadomość 4 z 5 (1 139 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chodzenia oraz nazwiązania interakcji z np:. Davebotem

★★★ Newbie

hodzi o to ze klawisze nie sa przypisane trzega w grze wejsc w ustawienia  na sam dul zjehac i kliknac przypisz klawisze [czy cos podobnego]  i tam bedzie napisane brak to kliknij i wybierz klawisz pod ktory chcesz go podpiac a jak spojrz w gore ruszasz myszka w gure i dol i tak dalej

 

POWODZENIA :}

mi pomoglo

 

Wiadomość 5 z 5 (861 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem