Brak gry pvz GW2

autor: Ksxsmmmm
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Brak gry pvz GW2

★★★ Newbie

Gram sobie i wywaliło mi neta i odinstalowało mi origina gdy go zainstalowałem pvz GW2 nie było w bibliotece gier.

Wiadomość 1 z 2 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak gry pvz GW2

★★★★★ Apprentice

Jeśli gra Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 zniknęła z twojej biblioteki gier po ponownej instalacji Origin, może to być spowodowane kilkoma różnymi czynnikami. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować rozwiązać ten problem:

1. Sprawdź historię transakcji: Upewnij się, że gra została zakupiona na twoim koncie Origin. Sprawdź historię transakcji w sklepie Origin, aby upewnić się, że gra została zakupiona i dodana do twojego konta.

2. Zrestartuj Origin: Czasami prosty restart aplikacji Origin może pomóc w przywróceniu zaginionych gier. Zamknij Origin i uruchom go ponownie, aby zobaczyć, czy gra pojawi się w bibliotece.

3. Zaktualizuj Origin: Sprawdź, czy korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Origin. Zaktualizuj Origin do najnowszej wersji, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów z kompatybilnością.

4. Sprawdź ustawienia filtra: Czasami gry mogą być ukryte w bibliotece ze względu na ustawienia filtra. Sprawdź ustawienia filtra w aplikacji Origin, aby upewnić się, że wszystkie gry są widoczne.

5. Skontaktuj się z pomocą techniczną: Jeśli powyższe kroki nie pomogły, skontaktuj się z pomocą techniczną Origin. Opowiedz im o problemie, który napotkałeś, i zapytaj o dalsze wskazówki lub wsparcie w przywróceniu gry do twojej biblioteki.

Wiadomość 2 z 2 (2 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem