Bardzo niskie FPS w PvZ GW2

autor: xela2503
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bardzo niskie FPS w PvZ GW2

★★ Newbie

Gdy zastanawiałem się nad grą, sprawdzałem czy mogę w nią grać, i pytałem się innych. Wyszło , że mogę grać na rekomendowanych ustawieniach, a więc kupiłem PvZ GW2 Deluxe na Steam, ponieważ była na wyprzedaży. Zostałem przywitany 10-ma FPS. Próbowałem wszystkiego, od argumentów startowych i zmieniania ustawień, do programów optymizacji gier, itd. Nic nie działało. Mam 119 minut w tą grę na Steam, więc jeszcze minuta i nie będę mógł jej zwrócić. Bardzo chciałem tą grę od długiego czasu, I nie mam pojęcia co już mógłbym zrobić, więc chciałbym zapytać czy jest jakaś ostateczna opcja 50/50 gdzie albo przestanie zacinać albo nie będę mógł już jej zwrócić i będzie zacinało, albo jakieś rozwiązanie w tym stylu. Prawdopodobnie według mnie przyczyną jest to, że gram na laptopie, a laptop raczej ma swoje limity wydajności nawet jeżeli się nie nagrzewa w ogóle, I nawet jeżeli jest napisane że mam kompatybilny system. Myślę, że najprawdopodobniej jednak przyczyną jest to, że nie aktualizuje sterowników - ostatni raz jak to zrobiłem, to skończyło się pętlą niebieskich ekranów. Z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 2 (1 119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bardzo niskie FPS w PvZ GW2

Community Manager

Hej @xela2503 

 

Prześlij nam proszę plik DxDiag. Dzięki niemu dowiemy się czym spowodowany jest problem z FPS Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (859 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem