AMD Radeon Driver Version Not Detecting/Preventing game launch

autor: Rudka2k
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

AMD Radeon Driver Version Not Detecting/Preventing game launch

★★★ Newbie

Cześć!

 

Gdy prubuje uruchomić gre  Plants vs Zombies - Ogród Warfare 2 wyskakuje komunikat ZE wykryto Stare sterowniki intel i muszę zaktualizować sterowniki Intel xx.xx.15.4251 TYLKO ZE

ja mam karte graficzna AMD Radeon z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami co mam zrobić? Gdy kliknę ok GRA SIE uruchamia ekran ładowani trwa przez 6 min PO, Czym wyskakuje komunikat ZE utraciłem połączenie z serverami EA? 

Wiadomość 1 z 2 (542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AMD Radeon Driver Version Not Detecting/Preventing game launch

Community Manager

Hej @Rudka2k

 

Tego rodzaju komunikaty mogą być spowodowane kilkoma czynnikami. Poniżej znajdziesz sugerowane rozwiązanie tego problemu. 

 

1. Po pierwsze upewnij się, iż Twój sprzęt spełnia minimalne wymagania

2. Upewnij się iż zostały zaktualizowane sterowniki do zintegrowanej karty graficznej Intel (przypuszczam, że grasz na laptopie - lecz mogę się mylić Standard smile )

3. @EA_Odix zamieścił w innym wątku związanym z inną grą instrukcję, która może okazać się pomocna również w Twoim przypadku, link poniżej:

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Nie-dzialajaca-klawiatura/m-p/5872366#M1

 

Jeżeli powyższe kroki nie pomogą poproszę Cię o wykonanie DxDiag i zamieszczenie go w swojej odpowiedzi, pomoże to dokładniej przyjrzeć się przyczynie Twoich problemów. 

 

Wiadomość 2 z 2 (512 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem