Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★ Novice

Podczas próby odpalenia gry wyskakuje error pt. Problem z konfiguracją gry. Zainstaluj ponownie. Gre reinstalowałem 3 razy i nic nie pomoga od restartu systemu,gry po reinstal.

Wiadomość 1 z 12 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★★★★ Newbie
@Bombell23456 mam dokładnie ten sam problem i nie wiem już w czym tkwi problem. Próbowałem nawet instalować VC na nowo ale bez rezultatu.
Wiadomość 2 z 12 (787 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★ Novice

Robiłem to samo i nic nie dało. Nie mam pojecia co już zrobic.

Wiadomość 3 z 12 (778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

Community Manager

Hej @Bombell23456 @abc2143581606 

 

Jeśli posiadacie Windows w wersji N, jednym z rozwiązań tego problemu jest instalacja poniższego pakietu:

 

https://support.microsoft.com/en-ie/help/3145500/media-feature-pack-list-for-windows-n-editions

Wiadomość 4 z 12 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★ Novice

Dam później znać czy zadzialalo

Wiadomość 5 z 12 (734 wyświetleń)

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★ Novice

Okazalo sie ze mam Windowsa 10 home a nie n. Jest jakies rozwiazanie na tym windowsie ?

Wiadomość 6 z 12 (714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Bombell23456

 

Zatem najczęstszym rozwiązaniem jest instalacja aktualizacji VC++, a dokładnie wersji x86 (32bit). Najnowsze aktualizacje Windows pomijają tę aktualizację podczas pobierania aktualizacji systemowych wybierając tylko x64, niestety niektóre programy (w tym gry wymagają również tych starszych aktualizacji). 

 

Spróbujcie całkowicie odinstalować aktualizacje VC++ z komputera po czym ponownie je zainstalować, pobierając je ze strony Microsoft, lub instalując bezpośrednio z folderu instalacyjnego gry. 

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Problem-z-konfiguracja-gry-zainstaluj-gre-ponownie/m-p...

Wiadomość 7 z 12 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★ Novice

Próbowałem tego rozwiązania przed wcześniejszą porada i nic nie dało. Wciąż ten sam problem. Wszystko zostało pobrane

Wiadomość 8 z 12 (693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★★ Newbie

Mam ten sam problem, nic nie pomaga. Próbowałem z VC, media feature pack, usuwaniem pamięci podręcznej origin, trybami zgodności, ustawieniami właściwości gry w origin, zmianą języka, ponowną instalacją.

Wiadomość 9 z 12 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wlączeniem nfs hp remastered

★★★ Newbie

@Bombell23456 Udało mi się, pomogła aktualizacja directX. Tutaj masz link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=9isA69rn43M&t=138s

Wiadomość 10 z 12 (663 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem