Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra się zacina i wygląda fatalnie

★★ Guide

Witam. Chce opisac sytucje jaka ma miejsce w grze pod katem wydajnosci i wygladu gry. Gra potrafi sie zamrazac w menu, garazu, podczas jazdy bez spadku fps tzn klatki sa w miare stabilne a gra lapie freezy. Do tego wystepuje bardzo slabej jakosci roslinnosc, bledy w generowaniu obrazu typu plaskie krzaki jak w minecratf. Graficznie poziom gry sprzed 10 lat przy ustawieniach ultra a wydajnosc jest taka sobie

 

Moj sprzet

Windows 10 1903 (najnowsza wersja)

Intel Core i5 8600K 4.8GHz

GTX 1080 sterowniki najowsze pod gre wersja 441.12 z 4 listopada 2019

16 GB RAM 3200 MHz

 

Gra jest zainstalowana na dysku SSD na zlacze M.2 wiec te zaciecia nie sa spowodowane jakims problemem z nosnikiem

 

Stan techniczny gry jest na żenujacym poziomie. Posiadam wersje trial

 

Wiadomość 1 z 7 (2 226 wyświetleń)

Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

★★★★★ Newbie

mam ten sam problem fps stale 60 zmieniam ustawienia  caly czas stale 60 ale laguje niesamowicie 

Wiadomość 2 z 7 (2 205 wyświetleń)

Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

★★★ Newbie

To samo u mnie, geforce gtx1060, 8gb ram, win10.

Wiadomość 3 z 7 (2 200 wyświetleń)

Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

★★ Guide

Wczoraj zamawialem rozmowe z pomoca i pani do mnie ze nie ma zadnych zgloszen tego typu sugerujac tym samym ze wszystko z gra jest ok a u mnie nie. Zenada

Wiadomość 4 z 7 (2 193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

★ Novice
@Kriiisu_93 Mam GTX 1070 Samsung 860 Evo 32 GB ram i7 6700hq zacina ...na Xbox one x z kolei zawiesza konsole ... Z kolei Payback działa bardzo plynnie
Wiadomość 5 z 7 (2 135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

★ Novice
@Kriiisu_93 Daj Pan spokój, od kiedy gram w nfsh to zfreezowalo mi gierkę chyba z dwadzieścia razy, nie da sie normalnie jednego wieczoru rozegrać. Tej pani chyba po prostu kazali tak mówić, no ale okej, jest błąd to niech go naprawią, nie chce nawet słyszeć że gra za prawie 300 zł będzie tak działała do końca żywotu bo niby nikt nikomu nic nie zgłaszał

R7 2700X
Titan X Maxwell
Wiadomość 6 z 7 (2 118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się zacina i wygląda fatalnie

★★★ Newbie

Witam, jeśli chodzi o zacinanie to może komuś pomogę. Miałem ten sam problem. Mam pamięc ram G.Skill Ripjaws 4, DDR4, 16 GB,3000MHz, Domyślnie w biosie miałem ustawioną wartość na 2133MHz , zmieniłem na 3000MHz i problem zacinania praktycznie zniknął wcześniej obraz potrafił się zaciąć na kilka sekund teraz są to milisekundy w określonych przypadkach np. jak wjeżdżam w strefę driftu.

 

Wiadomość 7 z 7 (1 684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem