Dot.: Brak zapisu gry NFS Unbound

autor: Szymonix4
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak zapisu gry NFS Unbound

★★★★ Novice

Gra Need For Speed Unbound nie zapisuje postępu. Próbowałem kilka razy zaczynać grę od nowa i zawsze po wyłączeniu gry cały zapis jest usuwany. Reinstalcja, weryfikacja plików nie pomogły. Próbowałem też uruchamiać jako administrator, dodać grę do wyjątków w firewallu i antywirusie. Gra tworzy folder z zapisem gry, ale w podfolderze SaveGame nic się nie znajduje. Próba przywrócenia zapisu z chmury też nie pomoga, bo pliki archiwalne są takie same, jak pliki obecnie przechowywane w sieci. Ktoś ma jakiś pomysł? Bo na konsultantów raczej nie ma co liczyć, odpisują jakieś bzdury kompletnie nie związane z tematem. Piałem o grze need for speed, a konsultant mi piszę o jakiejś Fifie... Thinking

Wiadomość 1 z 3 (1 584 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak zapisu gry NFS Unbound

★★★★ Novice

Dzięki za odpowiedź, już poradziłem sobie z problemem. Problem był bardziej złożony i konieczna była reinstalacja Windowsa. Jeżeli chodzi o doradców EA  , to tragedia. Piszą mi jakieś bzdury na maila, zupełnie nie związane z tematem.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 536 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak zapisu gry NFS Unbound

Community Manager

Hej @Szymonix4 

 

Czy na Twoim komputerze aktywna jest aplikacja OneDrive (lub inna podobna zapisująca automatycznie pliki w chmurze - GDrive/Dropbox etc.). Jeśli tak - wyłącz ja na czas uruchomienia gry. 

Wiadomość 2 z 3 (1 553 wyświetleń)

Dot.: Brak zapisu gry NFS Unbound

★★★★ Novice

Dzięki za odpowiedź, już poradziłem sobie z problemem. Problem był bardziej złożony i konieczna była reinstalacja Windowsa. Jeżeli chodzi o doradców EA  , to tragedia. Piszą mi jakieś bzdury na maila, zupełnie nie związane z tematem.

Wiadomość 3 z 3 (1 537 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem