brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

autor: aQnix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

★★★ Apprentice

Mass Effect Andromeda. Mimo, że już drugi raz skompletowałem drużynę APEX(kasując cala poprzednia drużynę APEX) oraz osiągając poziom 20 w kilku składach nie zaliczyło mi 2 osiągnięć:

1) Praca zespołowa

2) Mam talent

Proszę o naprawę błędu aby osiągnięcia pojawiły się w kolekcji. Nie korzystam z appki APEX HQ.

dane diagnostyczne zostały przesłane: 0fe420657007cb6a

Wiadomość 1 z 5 (780 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

Community Manager

Hej @aQnix

 

Cieszę się, że jedno z osiągnięć pojawiło się na Twoim koncie Standard smile Szukając rozwiązania Twojego problemu znalazłem podobny na naszym angielskim forum, gdzie zostało zaproponowane obejście Standard smile Link znajdziesz tutaj. Niestety nie mamy możliwości manualnego dodawania osiągnięć :/

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (744 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

★★★ Apprentice

ca zespolowa wskoczyla za asysty, jednak "Mam talent" nadal nie chce zaliczyć mimo, że doprowadziłem około 10 grup na lvl 20

Wiadomość 2 z 5 (757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

Community Manager

Hej @aQnix

 

Cieszę się, że jedno z osiągnięć pojawiło się na Twoim koncie Standard smile Szukając rozwiązania Twojego problemu znalazłem podobny na naszym angielskim forum, gdzie zostało zaproponowane obejście Standard smile Link znajdziesz tutaj. Niestety nie mamy możliwości manualnego dodawania osiągnięć :/

Wiadomość 3 z 5 (745 wyświetleń)

Dot.: brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

★★★ Apprentice
@EA_Kuba pomogło Standard smile wbicie na lvl 20 w trybie online i przeskoczenie w prestiz zakladka bronie. Dziękuje. Niestety trzeba podjąć kilka prób.
Wiadomość 4 z 5 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak osiągnięć w Mass Efeect Andromeda

Community Manager

Ekstra :eahigh_file: Dzięki za informacje!

Wiadomość 5 z 5 (694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem