Dot.: Wymagania Gry

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wymagania Gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam

 

Czy ME: Andromeda potrafi płynnie chodzić (nawet na low detalach) na takiej konfiguracji ? 

CPU: AMD Phenom(tm) II X4 965 Black Box

GPU: Gigabyte Radeon HD7870 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (1100/4800) (wer. OC - OverClock)

Ram:Kingston KHX2400C11D3/4GX 4GB  x2

Windows 7

 

Oglądam właśnie film https://www.youtube.com/watch?v=47J2qKx61jc 

Facet gra na podobnym sprzęcie i nie wierzę. Bardzo czekałem na Andromedę ale tak przeraźliwie haczy, że się nie da. BF1 za to chodzi super płynnie na średnich detalach.

 

dołączam Dxdiag i Msinfo32 od razu Standard smile Pozdrawiam i czekam na odp. może od nowa postawiony system coś pomoże ? 

Wiadomość 1 z 6 (258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymagania Gry

★★★ Pro

Cześć @Czolgu3 Standard smile

 

Widzę, że Ty również zamierzasz zostać pionierem. Bardzo nam miło Wink

 

Co do Twojej specyfikacji. Niestety nie potrafię powiedzieć Ci czy Twój sprzęt obsłuży grę Mass Effect Andromeda, ale pokażę Ci na jakim sprzęcie gram u siebie w domu. Nie,nie ... Nie piszę tego, aby się chwalić :eahigh_file: Mój sprzęt to już kilkuletnia maszyna...

 

System Operacyjny: Windows 10
Karta graficzna: AMD Radeon R9 270 2GB
Procesor: Intel(R) Core(TM) i3-4150 CPU @ 3.50GHz (4 CPUs), ~3.5GHz
Pamięc RAM: 8GB

 

Gra śmiga na średnich detalach. Gdy włączę wysokie gra traci nieznacznie na płynności, lecz poziom trudności w grze (wybrałem: Trudny) nie daje mi chwili zawahania Wink

 

PS Może warto skusić się na miesięczny abonament Origin Access (za jedyne 14,99zł) i spróbować swoich sił w wersji triall? 

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian 

Wiadomość 2 z 6 (240 wyświetleń)

Dot.: Wymagania Gry

★★ Novice

Hej Sebastian_Ryder

 

Grałem we wszystkie części a abonament Origin Access mam wykupiony Standard smile i właśnie tam testowałem. 

Sprzęt mamy podobny, poza windowsem hmmm spróbuję przeinstalować lub zmienić system.

 

Dzięki za odp i dam znać Standard smile  

Wiadomość 3 z 6 (236 wyświetleń)

Dot.: Wymagania Gry

★★★ Pro

@Czolgu3 mam nadzieję, że zostawiłeś sobie troszkę czasu z triallu? Wink

 

Jeżeli przesiadka z Systemu Operacyjnego Windows 7 na Windows 10 pomoże zwiększyć płynność gry, to będzie mnie skłaniało do poważnych przemyśleń...

Wiadomość 4 z 6 (211 wyświetleń)

Dot.: Wymagania Gry

★★ Novice
Tak jak myślałem to była wina systemu Standard smile 
 
Format dysku i Instalacja czystego Windows 10 z nowymi sterownikami załatwiły sprawę. 
Gra chodzi płynnie na rozdzielczości 1900 na średnich detalach, jedynie jakości cieni na niskie i oświetlenia.
Pozdrawiam Standard smile 
Wiadomość 5 z 6 (202 wyświetleń)

Dot.: Wymagania Gry

★★★ Pro

@Czolgu3 dziękuję za tę informację. 

Wiadomość 6 z 6 (188 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem