Użycie siatki maskującej

autor: Luciferaza
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Użycie siatki maskującej

★★★ Novice

Witam

Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć o co biega w powyższym wyzwaniu? Wchodzi ono w skład wyzwań technologicznych w trybie online.

Pierwsze primo: nie ma czegoś takiego w umiejętnościach żadnej postaci - jest natomiast Siatka Skrytości.

Drugie primo :-) : mogę sobie ją aktywować w dowolnym momencie i nie nalicza mi żadnych punktów do wyzwania.

 

Nie mam pojęcia co mam z tym zrobić a tylko tego brakuje mi do złotego wyzwania technologicznego. Czy poza brakiem naliczania punktów dla wyzwań broni (które nawiasem mówiąc też mam na co najmniej 4 różnych pukawkach) ten sam bug trafił w wyzwania technologiczne lub inne?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4 (671 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Użycie siatki maskującej

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Cześć @Luciferaza

 

Oczywiście, jeśli chodzi o błąd w nazewnictwie - masz rację. "Siatka maskująca" oraz "Siatka skrytości" to ta sama umiejętność nazwana po angielsku "Stealth Grid". Korzystają z niej, np. Łowczyni Asari oraz Angarska Mścicielka. Wielkie dzięki za zwrócenie na to naszej uwagi! Wyślę prośbę o poprawę tłumaczenia do Bioware Standard smile

 

Natomiast, aby nabić punkty we wspomnianym wyzwaniu wystarczy, abyś Ty lub ktokolwiek z Twojej drużyny będący pod wpływem Stealth Grid zadał obrażenia przeciwnikom. Niestety... Jak w przypadku kilku innych wyzwań, gra ma problem z poprawnym naliczaniem punktów Frown Błąd został wspomniany w kilku wątkach, również na forum ME Andromeda na Bioware Social Network: http://bsn.boards.net/thread/9134/exactly-supposed-points-stealth-challenge

 

Studio już od jakiegoś pracuje nad rozwiązaniem. Przykro mi tylko, że na ten moment nie mogę jeszcze przekazać Ci konkretnej daty łatki, która mogłaby to naprawić - nie posiadam takiej informacji Embarrassed

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (836 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Użycie siatki maskującej

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Cześć @Luciferaza

 

Oczywiście, jeśli chodzi o błąd w nazewnictwie - masz rację. "Siatka maskująca" oraz "Siatka skrytości" to ta sama umiejętność nazwana po angielsku "Stealth Grid". Korzystają z niej, np. Łowczyni Asari oraz Angarska Mścicielka. Wielkie dzięki za zwrócenie na to naszej uwagi! Wyślę prośbę o poprawę tłumaczenia do Bioware Standard smile

 

Natomiast, aby nabić punkty we wspomnianym wyzwaniu wystarczy, abyś Ty lub ktokolwiek z Twojej drużyny będący pod wpływem Stealth Grid zadał obrażenia przeciwnikom. Niestety... Jak w przypadku kilku innych wyzwań, gra ma problem z poprawnym naliczaniem punktów Frown Błąd został wspomniany w kilku wątkach, również na forum ME Andromeda na Bioware Social Network: http://bsn.boards.net/thread/9134/exactly-supposed-points-stealth-challenge

 

Studio już od jakiegoś pracuje nad rozwiązaniem. Przykro mi tylko, że na ten moment nie mogę jeszcze przekazać Ci konkretnej daty łatki, która mogłaby to naprawić - nie posiadam takiej informacji Embarrassed

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 4 (837 wyświetleń)

Dot.: Użycie siatki maskującej

★★★ Novice

No cóż - pozostaje mieć nadzieję, że kolejne miesiące pracy beta-testerów zostaną w końcu zwieńczone sukcesem

 

Tylko trochę żal, że po poprzedniej części Mass Effecta (która była dobra) studio Bioware wypuściła taką niedoróbkę jaką jest Andromeda.

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Wiadomość 3 z 4 (651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Użycie siatki maskującej

★★★★ Novice
Równie dobrze mogli dać za walkę w kamuflażu ... Idiotycznych wyzwań nie brakuje np "wzmocnienie tarcz" - które w moim przypadku nabijało się wolniej niż kriopromienia a te było męczarnią mimo ustawienia na max obrażenia ( próbowałem nawet kilku ustawień tej mocy poniewaź myślałem , że cośj est zrypane w samej grze na poszczególnym ustawieniu ) i do tego zawsze złote wzmacniacze mocy itd zajęło mi to bardzo dużo czasu... Co do samych wyzwań to z pewnością brakuje wyzwania za walkę wręcz , która moim zdaniem w większości przypadków ( postaci) zadaje większe obrażenia niż było to w ME3 i byłoby fajniej tłuc przeciwników "ręcznie" no ale jak ktoś z EA/BioWare ma gdzieś grę w multi i głównym wyznacznikiem ( widoczna ranga w poczekalni ) jest ilość kupionego?zdobytego ekwipunku ( za to dostajemy najwięcej pkt APEX) a pkt za wyzwania są ukryte , a same wyzwania można zaliczyć tylko raz to tak naprawdę równie dobrze mogli sobie darować te wyzwania i jak dla mnie beznadziejne w większości przypadków identyfikatory za ich wykonanie ...
Wiadomość 4 z 4 (473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem