Problemy z dźwiękiem

autor: whitevox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z dźwiękiem

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Produkt: Mass Effect Andromeda
Platforma:PC
Jaką edycję gry posiadasz? Edycja Standardowa
Wersja pudełkowa czy Cyfrowa? Uruchamiana/Instalawona z płyty
Opisz pokrótce napotkany błąd: Problemy z dźwiękiem
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Wybierz swój region Europa
Uruchom www.speedtest.net/pl Start - tester łącza i zamieść swoje wyniki: Pobieranie i Przesyłanie.
Jak nazywa się Twój dostawca internetu?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Być może winną jest karta dźwiękowa Roccat Juke. Dźwięk był odtwarzany przez nią. Z drugiej strony muzyka normalnie grała - dźwięki w grze siadły.
Podaj model (nazwę) swojej karty graficznej - AMD/Nvidia GTX 1070
Podaj ilość pamięci RAM w GB. 16

Witam!

 

Podczas grania w multi, w jednym momencie wyłączył się cały dźwięk. Próba przełączenia źródła dźwięku nic nie dała, Spotify działał normalnie. Dopiero ponowne uruchomienie gry przywróciło dźwięki.

Inny błąd który właśnie miałem, również przy multi. Gdy wyszedłem do kampanii, cały czas grała w tle muzyka z trybu multi.

Również dołączam prośbę o poszerzenie rozdzielczości do 21:9. Strasznie irytują te czarne, boczne pasy.

Wiadomość 1 z 7 (1 360 wyświetleń)

Dot.: Problemy z dźwiękiem

★★★ Pro

Witaj ponownie @whitevox Wink

 

Niestety w tej kwestii mogę jedynie zaoferować wsparcie duchowe . Moja znajoma również spotkała się z podobnym błędem i zawsze kończyło się na restarcie gry. Do tej pory wystąpił 3 razy. Ma przegrane: 93h Musimy zaczekać na patch. 

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 7 (1 349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z dźwiękiem

★★★★★ Novice

@whitevox problemem nie jest na pewno karta dźwiękowa ani konfiguracja komputera. Mam ten sam problem, znam jeszcze 2 osoby, którym się to również przytrafia, a mamy różne komputery itd. Więc wina w samej grze, nie jest to wielki problem ale uciążliwy.

 

Oby dzisiejszy patch coś dał na ten problem.

Wiadomość 3 z 7 (1 321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z dźwiękiem

★ Apprentice

Tez miałem ten sam problem. Rozwiązanie jest banalne.

Założę się ze używasz zintegrowanej karty muzycznej, poszukaj najnowszych sterowników i będzie po problemie.

Wiadomość 4 z 7 (1 284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z dźwiękiem

★★★★★ Novice

@Zevr83 Ja nie używam zintegrowanej karty dźwiękowej, tylko karty SB Creative a jednak miałam takie same problemy. Jednak po patchu nie mam już z tym problemu, wiec Twoje "rozwiązanie" tutaj nie ma nic do rzeczy.

Wiadomość 5 z 7 (1 279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z dźwiękiem

★ Apprentice

@anthyea ja swój problem rozwiązałem jeszcze przed wypuszczeniem patcha do gry.  Akurat Ty nie masz zintegrowanej karty muzycznej ale nie wiadomo jaka kartę ma autor problemu. Jako że jestem dociekliwy to z ciekawości zapytam się: Czy aktualizowałaś sterowniki karty muzycznej w ogóle czy nic z tym nie robiłaś? Bo to że teraz działa dźwięk w multi nie oznacza ze będzie działał non stop. W moim przypadku zanim zaktualizowałem sterowniki karty muzycznej to mogłem kilka meczów rozegrać w multi bez problemu z dźwiękiem.  A czasami zaraz na początku meczu już nie nic nie słyszałem w słuchawkach.

Wiadomość 6 z 7 (1 265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z dźwiękiem

★★★★★ Novice

@Zevr83 nie aktualizowałam, bo miałam najnowsze do swojej karty dźwiękowej. I to nie jest tak że nie mam zintegrowanej karty dźwiękowej, bo każdy ma taką, tylko że używam oddzielnej karty. Mój problem pojawiał się na to co grałam dość rzadko, więc też nie było to coś co uniemożliwiało mi granie, bardziej powodowało pewne zniesmaczenie że musisz zrestartować grę. Co dziwniejsze problem dotyczył tylko multi, na singlu 0 problemów, co jest dość dziwne bo przecież używa się tych samych kart itd. A dlaczego uważam że patch to naprawił, bo znam oprócz mnie 2 osoby, którym też ten problem się pojawiał, a po patchu ani razu im się to nie przytrafiło, i nie robili żadnych aktualizacji sterowników.

Wiadomość 7 z 7 (1 259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem