Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

autor: Klawitter24
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

★★★ Newbie

Witam, mam problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION, po włączeniu gry pojawia się ekran wyboru gry, ME 1, ME2 itd. Po wyborze którejkolwiek gry pojawia się czarny ekran, mignięcie i powrót do ekranu wyboru gry. 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Z góry dzięki za pomoc.

Wiadomość 1 z 7 (1 745 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Klawitter24W moim przypadku pomogło to rozwiązanie:
Wejść w: Panel sterowania > Region > zakładka Administracyjne > Zmień ustawienia regionalne systemu > zaznaczyć "Beta: Użyj formatu Unicode UTF-8 dla obsługi języków z z całego świata" i zrestartować komputer.

Wygląda na to, że gdy ta opcja jest wyłączona, gra miewa problem ze znalezieniem właściwej ścieżki (ponoć przez znaki diakrytyczne itp.). Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, ale zaznaczenie tej opcji sprawiło, że gra działa. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (1 706 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Klawitter24W moim przypadku pomogło to rozwiązanie:
Wejść w: Panel sterowania > Region > zakładka Administracyjne > Zmień ustawienia regionalne systemu > zaznaczyć "Beta: Użyj formatu Unicode UTF-8 dla obsługi języków z z całego świata" i zrestartować komputer.

Wygląda na to, że gdy ta opcja jest wyłączona, gra miewa problem ze znalezieniem właściwej ścieżki (ponoć przez znaki diakrytyczne itp.). Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, ale zaznaczenie tej opcji sprawiło, że gra działa. 

Wiadomość 2 z 7 (1 707 wyświetleń)

Re: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

★★★ Newbie
@Arcling Zadziałało, wielkie dzięki za pomoc.
Wiadomość 3 z 7 (1 685 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

★★★ Novice
@Arcling A jak to zrobić na windows 8.1? Nie widzę u siebie takich opcji. W ustawieniach regionalnych nie mam beta unicode, a jedynie różne języki typu angielski, niemiecki itp
Wiadomość 4 z 7 (1 608 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

★★ Novice

Działa rozwiązanie z nexusa, jeżeli chodzi o avx w procesorze. Ale to wstyd dla EA, bo chodzi tylko o launchera. 

Wiadomość 5 z 7 (1 593 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

★★★ Newbie

ja zrobiłem tak jak napisałeś i mi nadal nie działa Frown

 

Wiadomość 6 z 7 (1 443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z MASS EFFECT LEGENDARY EDITION

★★ Novice

A ja kupiłem dzisiaj na origin na pc grę Legendary edition i wogóle się nie chce uruchomić. Nie da się wogóle. Czyżbym musiał jeszcze raz zainstalowac czy co. Oczywiście ściągałem ją a nie wersja pudełkowa. Pomóżcie

Wiadomość 7 z 7 (1 324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem