Dot.: Missing DLL [MFPlatDLL] Error 0x7E

autor: Bruno_Tytus1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Missing DLL [MFPlatDLL] Error 0x7E

★★★ Novice

Witam was mam ta gre juz od daty prtemiery ale od tam tego czasu borykam sie z takim problemem jakim jest uruchamianie sie tej gry  problem jest taki  GRA JEST DOBRZE ZAINSTALOWANA  GDY URUCHOMIE JA Z PULPITU WLACZA SIE BEZ PROBLEMU ALE POJAWI SIE  CZARNY EKRAN I DALEJ SIE NIC NIE DZIEJE  NIE PRZECHODZI W TRYB PELNO EKRANOWY W SYSTEMIE GRA JEST AKTYWNA A ZE BY JA WYLACZYC MUSZE ZAKONCZYC PROCES W SYSTEMIE WIEM JAKIE SA MINIMALNE WYMAGANIA TEJ GRY Teraz mspecyfikacja mojego sprzetu Plyta Gowna ASUS M3N-HT Deluxe HDMI Procesor AMD Athlon X2 7850 Black Edition 2.8 Ghz Przetaktowane na 3.1 GHz Pamiec Ram 8GB DDR2 800 MHz Karta Graficzna ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP w Systemie SLI czyli 2 karty Grafiki A KAzda Ma Zegar Graficzny 975MHz Przetaktowane na 1015MHz to tyle  i chcialbym wiedziec gdzie jest problem czy jest po stronie gry czy po stronie mojego sprzetu  zastrzegam sobie ze gra jak jest uruchomiona w trybie jedno okienkowym grafika na chwile drgnie zas wraca na swoje parametry zerowe a procesor jest caly czas na 100% w urzydku i moze byc tak godzinami i nic sie nie dziejeFrown prosze o pomoc bo w koncu chce sbie pograc w ta gre z Pozdrowieniami Dawid

Wiadomość 11 z 12 (914 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Missing DLL [MFPlatDLL] Error 0x7E

★★★ Newbie

A jeśli mam windows 7?

 

Wiadomość 12 z 12 (738 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem