MassEffect Andromeda nie łączy się z serwerami

autor: Bythanos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

MassEffect Andromeda nie łączy się z serwerami

★★★ Newbie

ME Andromeda nie łączy się z serwerami.

Dokonałem wszystkich czynności, które są proponowane w pomocy na waszym forum i nic nie działa. Sytuacja jest dosyć znana z tego co widzę na forum (angielskim również) tym bardziej nie rozumiem dlaczego rozwiązanie tej sytuacji stwarza tyle problemów. Tak samo jak inni użytkownicy miałem przez jakiś czas Origin Access Premier i w  ramach tego abonamentu grałem w rozszerzoną wersję ME:A. Po wygaśnięciu abonamentu zaprzestałem gry, jednak ostatnio zachciało mi się wrócić i napotkałem powyższy problem. Teraz podam linka do angielskiego forum z jedynym jak mi się wydaje rozwiązaniem problemu z grą.

Dodam że nawet dokupiłem dodatkowo rozszerzoną wersję ME Andromerda ale niestety bez skutku.

 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/MEA-Can-t-access-online/td-p/6544158

 

Proszę wykonać w/w czynności z moim kontem i naprawić moją grę.

Wiadomość 1 z 3 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ME:Andromeda brak połączenia z serwerami

[ Edytowane ]
★ Novice

Widzę, że wiele osób ma ten sam problem, więc kopiuje.

ME Andromeda nie łączy się z serwerami.

Dokonałem wszystkich czynności, które są proponowane w pomocy na waszym forum i nic nie działa. Sytuacja jest dosyć znana z tego co widzę na forum (angielskim również) tym bardziej nie rozumiem dlaczego rozwiązanie tej sytuacji stwarza tyle problemów. Tak samo jak inni użytkownicy miałem przez jakiś czas Origin Access Premier i w  ramach tego abonamentu grałem w rozszerzoną wersję ME:A. Po wygaśnięciu abonamentu zaprzestałem gry, jednak ostatnio zachciało mi się wrócić i napotkałem powyższy problem. Teraz podam linka do angielskiego forum z jedynym jak mi się wydaje rozwiązaniem problemu z grą.

 

 

Czynności

 

Proszę wykonać w/w czynności z moim kontem i naprawić moją grę.

Wiadomość 2 z 3 (409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: MassEffect Andromeda nie łączy się z serwerami

Community Manager

Hej @Bythanos 

 

Aby wykonać czynności opisane w rozwiązaniu zamieszczonym w linku, niezbędny będzie kontakt z nami poprzez email/czat. Instrukcję w jaki sposób się z nami skontaktować znajdziesz tutaj Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem