Mass Effect kod rejestracyjny

autor: Varxadar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mass Effect kod rejestracyjny

★★★★★ Newbie

Witam! Niedawno postanowiłem zagrać w Mass Effect Edycje Rozszerzoną od CDProjekt. Grę postanowiłem zainstalować po angielsku aby zagrać z modyfikacjami, zainstalowałem jeszcz oficjalny patch 1.02 po którym gra zaczyna mnie pytać o kod rejestracyjny. Próbowałem wpisać klucz seryjny i klucz rejestracji elektronicznej znajdujący się w pudełku ale nic a nic nie zaakceptowało. Nie wiem co zrobić. Potrzebuje pilnej pomocy Devil

Wiadomość 1 z 2 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mass Effect kod rejestracyjny

Community Manager

Hej @Varxadar

 

Z Twojego opisu wynika, że posiadasz grę ze starej dystrybucji. 

Spoiler

Jeśli klucz, który jest w pudełku nie może być również aktywowany w Origin, sugerowałbym abyś skontaktował się z nami telefoniczne. Nie mogę jednak zagwarantować, że nawet przy bezpośrednim kontakcie z nami Twój problem zostanie rozwiązany. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (628 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mass Effect kod rejestracyjny

Community Manager

Hej @Varxadar

 

Z Twojego opisu wynika, że posiadasz grę ze starej dystrybucji. 

Spoiler

Jeśli klucz, który jest w pudełku nie może być również aktywowany w Origin, sugerowałbym abyś skontaktował się z nami telefoniczne. Nie mogę jednak zagwarantować, że nawet przy bezpośrednim kontakcie z nami Twój problem zostanie rozwiązany. 

Wiadomość 2 z 2 (629 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem