Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: Serek55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Novice

Przecież to jest jawne oszustwo ze strony polskiego dystrybutora gry. Na pudełku jest jak byk napisane, że dźwięk jest po angielsku a napisy po polsku.

 

Dlaczego gracze zostali oszukani i zmuszeni do gry z polskim dubbingiem? Wstyd i żenada. 

Wiadomość 61 z 170 (2 151 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Novice

To jest jawna kpina, 270 złotych za produkt i problem z ustawieniem języka. EA znowu poszło po najmniejszej linii oporu 

Wiadomość 62 z 170 (2 088 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Novice

Come on, naprawdę, liczyłem, że zostanie zrobione to 'na odwal' i dostaniemy wszystko z angielskiej wersji plus polskie napisy. 

Zamiast tego mamy 3 części gry z trzema różnymi dubbingami! Świetna legendarna edycja, nie ma co. Spójność ponad wszystko. 

 

Skoro już tak się bawimy i w każdej części mamy inne głosy, a dodatkowo w ME2 przy niektórych DLC nie ma polskiego dubbingu, to może w ogóle na Polskę powinien być specjalny tryb dubbingu, gdzie każda wypowiedź będzie z losowym lektorem/językiem/płcią? Czemu nie, byłoby świetnie... 

Wiadomość 63 z 170 (1 982 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

Wiem że zaboli ale prawda jest taka że tracicie czas, bo nikt się do tego nie odniesie i nikt z tym nic nie zrobi.

 

To już było przerabiane wcześniej przy premierze oryginałów i EA wtedy też nic nie zrobiło, więc dlaczego ma coś zrobić teraz ? EA Polska w ogóle nie reaguje, a jak zadzwonisz do nich to się okazuje że nie mają zielonego pojęcia i nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie, z kolei EA US kieruje do EA Polska i tak koło się zamyka.

 

PC-towcy wkrótce dostaną odpowiedni mod czy fix zrobiony przez społeczność i będą mogli grać normalnie, niestety konsolowcom zostanie granie w takich opcjach językowych jakie są obecnie. Jedyne co możecie zrobić to zagłosować portfelem, czyli nie kupić albo zwrócić ze względu na niezgodność towaru z umową. 

 

 

Wiadomość 64 z 170 (1 949 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice
@stekaitracid prawda - ogólnie pani na infolinii EA, z którą miałem okazję ostatnio rozmawiać stwierdziła, że polska infolinia jest bardziej do problemów z kontami niż do obsługi i udzielania informacji o samych grach.
Wiadomość 65 z 170 (1 911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Guide

No tak, dzień premiery i żadnej odpowiedzi, żadnego sprostowania, żadnego wyjaśnienia. Żałosne EA Polska.

 

Proszę wyjaśnić, skoro na pudełku z grą mam napisane że mogę grać z angielskimi głosami i polskimi napisami to dlaczego mi na to nie pozwolicie? Dlaczego kłamiecie w żywe oczy? To jest oszustwo i w pewnym sensie kradzież bo nieświadomi kupcy którzy tak chcą zagrać OSTRO się zdziwią.

 

 

Wiadomość 66 z 170 (1 887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Widać że EA Polska ma gdzieś społeczność graczy... Powodzenia w dalszym zabezpieczaniu gier... liczę że DRM zostanie złamane. Wiadomo że i tak będzie wielki płacz że wszystkiemu winne jest piractwo, a nie olewcze nastawienie polskiego oddziału. Domagać się pełnej kwoty za polską wersję, która nijak ma się do rzeczywistości... nie zdziwię się jak zatokę zaleją kopię z poprawioną wersją :P Na prawdę liczyłem że ME LE będzie miał albo pełne i jednolite tłumaczenie (a nie przeskakiwanie z dubbingu na napisy) albo możliwość doboru języków... Jak zwykle trzeba będzie polegać na moderach i innych wspaniałych ludzi, którzy robią to co powinien polski oddział EA.

Wiadomość 67 z 170 (1 819 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

Serwis gry-online właśnie potwierdził że 2 DLC z ME2 (Shadow Broker i Arrival) w ogóle nie są spolszczone, nie mają nawet polskich napisów.

Powiedziałbym że to już jest plucie klientowi w twarz.

Wiadomość 68 z 170 (1 701 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice

Czasem to się zastanawiam czy w EA Polska to tylko fikcyjna i są tam same Boty a miła  Pani  w  informacji  to z rodziny Alexy i Siri bo czasami to rozmowa jak ze Słupem Large smile


@sh4gan  napisał/a:

Widać że EA Polska ma gdzieś społeczność graczy... Powodzenia w dalszym zabezpieczaniu gier... liczę że DRM zostanie złamane. Wiadomo że i tak będzie wielki płacz że wszystkiemu winne jest piractwo, a nie olewcze nastawienie polskiego oddziału. Domagać się pełnej kwoty za polską wersję, która nijak ma się do rzeczywistości... nie zdziwię się jak zatokę zaleją kopię z poprawioną wersją :P Na prawdę liczyłem że ME LE będzie miał albo pełne i jednolite tłumaczenie (a nie przeskakiwanie z dubbingu na napisy) albo możliwość doboru języków... Jak zwykle trzeba będzie polegać na moderach i innych wspaniałych ludzi, którzy robią to co powinien polski oddział EA.


 

Wiadomość 69 z 170 (1 672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Jest afera, jeden serwis już o tym napisał

 

https://www.gry-online.pl/newsroom/mass-effect-legendary-edition-polska-wersja-budzi-kontrowersje/z3...

 

To w końcu te 2 dlc mają napisy czy nie? :D

Wiadomość 70 z 170 (1 633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem