Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: Serek55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@PanamaBlue1983PL Na PC ogarniemy temat myślę i ręcznie wymusimy zmianę pl dubbingu na eng Standard smile
Wiadomość 21 z 170 (1 446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

EA Staff

Dziękujemy Wszystkim za cierpliwość na publikacje oficjalnych informacji.

 

Możecie znaleźć je w tym artykule.

 

Mam nadzieję, że on rozwieje Wasze wątpliwości.  🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 22 z 170 (1 388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@EA_CekielNie rozwiewa wątpliwości, ponieważ nie wyjaśnia czy są blokady regionalne, ani też czy można osobno ustawić audio w jednym języku, a napisy w innym.
Z tego co się udało ustalić, wynika, że nie da się mieszać np. ang audio i pol napisy. Za to można wybrać na PC pełną angielską wersję językową (audio+napisy). Wychodzi na to, że przynajmniej nie ma blokady regionalnej i nie będzie się zmuszonym do gry z tym polskim dubbingiem.

Wiadomość 23 z 170 (1 384 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@EA_Cekiel Nie no to są jakieś jaja :D przecież nikt nie pyta o to czy będzie polska wersja językowa ale o to czy będzie można swobodnie przełączyć np dubbing na angielski a zostawić sobie tylko polskie napisy, lol xD

Śmiech przez łzy ale jak rozumiem nie możecie udzielać takich info. 

Ja póki co wstrzymałem swój preorder do czasu wyjaśnienia sprawy lub ewentualnie do potwierdzenia czy będzie możliwość ręcznego wymuszenia zmiany dubbingu tak jak to było np w Mass Effect 2 jeśli chodzi o PC

 

[Post edytowany z powodu wyrazu niecenzuralnego.]

Wiadomość 24 z 170 (1 375 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

Zaczynają dochodzić informacje, że DLC do Mass Effecta 2 (Shadow Broker i Arrival) - które oryginalnie nigdy nie dostały spolszczenia, nawet napisów - NADAL ICH NIE MAJĄ.

 

Czy możesz się w jakiś sposób do tego odnieść ? 

Wiadomość 25 z 170 (1 362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@stekaitracid Coraz lepsze informacje :D ja nie kupuje tego, nie będzie mnie nikt w balona robił
Wiadomość 26 z 170 (1 357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Ja nie kupuję w preorderach, bo przy co drugiej większej premierze są jakieś jaja.

 

Mam zresztą ogromny problem z tą edycją, bo o ile z chęcią ograłbym zremasterowane ME1 czy ME2, to zdecydowanie wolę pozostać przy starym ME3 ze względu na ogromną bazę fantastycznych modów z Nexusa które z tą edycją działać nie będą.

Wiadomość 27 z 170 (1 349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
EA Staff

Jeżeli chodzi o język to wszystkie oficjalne informacje, jakimi dysponujemy na tę chwilę.

Mogę tylko powiedzieć, że będzie podobnie jak w serii oryginalnej.

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 28 z 170 (1 343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

I to jest właśnie problem że będzie podobnie jak w oryginale - bo tam wszystko było nie tak w kwestiach językowych. Naprawdę liczyłem że to zostanie naprawione w LE.

Widzę jednak że nic nie zostało zrobione, a skoro w oryginale były problemy ze zmianą języka i 2 DLC z ME2 były niespolszczone - zakładam że nadal tak jest. 

 

Wiadomość 29 z 170 (1 338 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice
@EA_Cekiel Czyli z tego wynika, że nasze wydanie jest niekompletne i to jest fer za 288zl? Fani byli w stanie ogarnąć ten bajzel, a ea nie jest? Tu nie chodzi o to, że to sprawia jakieś problemy skoro są gotowe fanowskie rozwiązania, tu chodzi tylko i wyłącznie o lenistwo, pytanie czy ea polska czy w ogóle ea?
Wiadomość 30 z 170 (1 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem