Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: ProMedonix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★★★ Novice

Myślę, że brak odpowiedzi do tego czasu jest wymowny, a pozorne zainteresowanie tematem miało na celu jedynie wygaszenie krytyki. @EA_Cekiel to jest  naprawdę godna pożałowania postawa. Ostatni raz dałem się nabrać na kupno waszego produktu na premierę bez uprzedniego, gruntownego sprawdzenia recenzji i opinii.

Wiadomość 161 z 170 (4 813 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★ Apprentice

A no maja nas w głęboko w poważaniu niestety też dałem się nabrać na pudełku a w media Expert nie chcieli mi wzrócić  więc ze złości wywaliłem na strych i może jeśli  mi wogóle  przejdzie to się przełamie ale na razie to jestem wkurzony na na EA i niestety stracili klienta za kłamstwa i ignorowanie nas ale może kiedyś  obudzą się z ręką w nocniku !!!!! 

Wiadomość 162 z 170 (4 790 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★★★ Novice

Myślę, że powinieneś nie dochodzić zwrotu pieniędzy jako zwrot towaru, tylko reklamować z tytułu niezgodności towaru z umową. Nie wiem jaką masz wersję, ale na pudełku Xboxa jest informacja angielskie głosy polskie napisy, czego w grze ustawić nie możesz - poza 2 DLC.

Wiadomość 163 z 170 (4 753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
EA Staff

Miło mi Was poinformować, że na początku czerwca planujemy wypuścić patch dla gry, który będzie zawierać różne aktualizacje, w tym możliwość wyboru przez graczy angielskiego lektora, niezależnie od kraju, z którego pochodzą.

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 164 z 170 (4 450 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★★★ Novice

@EA_CekielTo jest naprawdę dobra wiadomość, że posłuchaliście graczy. Już pomijając rozważania czy powinno to być na premierę czy nie, możliwość wyboru osobnych napisów i dialogów pozwoli nam zagrać w najwyższej jakości.

 

Gdybyśmy tylko mieli częstsze update'y na temat rozwoju tej akurat oszczędziłoby to wszystkim nerwów.

Wiadomość 165 z 170 (4 445 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Novice

A wiadomo czy do pierwszej części w Legendary Edition będą dwie wersje polskich napisów do wyboru?

 

W starej wersji gry na PC była inna wersja polskich napisów do polskiego dubbingu (to w zasadzie była transkrypcja polskiego dubbingu razem ze zmianami w stosunku do angielskiego oryginału), które są też obecnie jako jedyne dostępne w Legendary Edition (o ile się nie mylę).

 

Jeżeli grało się w starą, polską wersję Mass Effect 1 na PC z wybranymi angielskimi głosami - wtedy polskie napisy były dużo wierniejsze oryginałowi (był to inny przekład/tłumaczenie). Możliwe, że w starej wersji na Xbox 360 też była ta wersja polskich napisów.

Wiadomość 166 z 170 (4 418 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

Bardzo dobra wiadomość. Mój portfel otwiera się właśnie jak ramiona Cytadeli. Jedyna szkoda, że długo czekaliśmy na jakikolwiek odzew. Rozumiem, że nie chcieliście rzucać słów na wiatr i składać obietnic ale wystarczyłoby proste info, że sprawa jest rozpatrywana.

Wiadomość 167 z 170 (4 403 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Novice

No i to rozumiem, jak tylko ukaże się patch to ponownie zakupię grę przy pierwszej promocji. Szkoda, że nie pomyślano o tym premierowo bo EA zgarneło by moją pełną kwotę. No ale lepiej późno niż wcale. 

Wiadomość 168 z 170 (4 227 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Novice

Это очень здорово!) спасибо! Думаю что после прохождения третей части, сразу начну заново) круто, круто, круто!) 

Wiadomość 169 z 170 (3 804 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

No nie ma za co dla Grzesi0_o i dla mnie, gdzie jako jedyni robiliśmy by to zmienić, kiedy wy byliście bierni.

Wiadomość 170 z 170 (3 530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem