Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: Lessi_81
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Chyba nie w chodzi tu na te forum  widzę ,że  zaangażowany jest na innych forach. Niestety tu się boi coś napisać albo ma zakaz od Możnowładców  Standard smile

Wiadomość 131 z 170 (901 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Boty Ea straszą ludzi banami, że ci nagłaśniają oszustwo z językami na okładce gry! To już jest dno grozić graczom, że oddają temat do kancelarii czy mediów! Kolejna "reklama" w sieci ...

Wiadomość 132 z 170 (873 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice

Straszą banami na którym forum i gdzie ?   

Wiadomość 133 z 170 (829 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Ja już poprosiłem na Steam o zwrot pieniędzy, nie chce mi się więcej czekać, aż ktoś z EA się w końcu odniesie do tego tematu. Za tę kwotę nie jest warte słuchanie polskiego dubbingu i poczekam sobie, aż stanieje. Smutne, że EA ma gdzieś graczy, nigdy więcej pre orderów i kupowania gier zaraz po release date.

Wiadomość 134 z 170 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@Tarchais3 Przecież masz moda do zmiany dubbingu w jedynce w dwójce wystarczy podmienić pliki i wszystko hula Standard smile ja tam gram i bawię się dobrze :D
Wiadomość 135 z 170 (656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@Marcinek88ckChyba nie czytałeś wcześniejszych postów. Są gracze którzy nie chcą się bawić w plikach gry a konsolowcy już w ogóle nie mają wyboru. Chodzi o zasadę. Wydając ponad 200 zł oczekujemy produkt który spełni oczekiwania i pozbawiony wad. Takie wymieszanie lokalizacji w trylogii którą sprzedają jako całość nie mówiąc o relacji ME2 główna gra a DLC Arrival i LotSB to po prostu kpina. Szkoda, że ludzie tacy jak Ty, zamiast robić o to szum po prostu wolą się męczyć z samo przeróbkami. Pokazalibyśmy EA na co nas stać. No ale to już Twój wybór, że dajesz im zarobić za nic. (mówię oczywiście o EA, Bioware jak najbardziej postarało się przy tej edycji i wielka szkoda, że nie mogą niektórzy również się cieszyć z odświeżonej trylogii - w tym i ja :-( )

Wiadomość 136 z 170 (597 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@lukitram_PL Ale o co mam robic dym? Gram na PC, dzięki modderom problem został rozwiązany. Czy to jest męczenie się? Do jedynki masz skrypt który dwoma kliknięciami ustawia ci angielski dubbing z polskimi napisami, do dwójki nawet nie trzeba skryptu, wystarczy podmienić pliki. To jest parę min roboty i tyle. Oczywiście wolałbym żeby był wybór języka audio i napisów ale póki co takiego wyboru nie ma więc zamiast czekać na laske lub nie laske EA wolałem sam to zrobić, dzięki czemu mogę już grać i cieszyć się trylogia zamiast biadolić i narzekać.

Co do ceny to ja akurat płaciłem 180, 269 raczej bym nie dał Standard smile
Wiadomość 137 z 170 (590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★★★ Novice
@Marcinek88ck ALE SĄ JESZCZE KONSOLIWI GRACZE! Typowe ja mam to już mnie nic nie obchodzi... Masz jakiś sposób na zrobienie porządku z językami na Ps4/Ps5? To poproszę.
Wiadomość 138 z 170 (568 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@silent_allen Tak wiem że są konsolowi gracze, tutaj niestety lipa, bez łaski EA nic się nie poradzi. Mój post był bardziej do kolegi wyżej, który pisał że zwraca grę na Steam, co mnie zdziwiło. Na PC łatwo sobie można z problemem języka poradzić
Wiadomość 139 z 170 (561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@Marcinek88ckNie każdy jest informatykiem. Dla jednej osoby może być to prosta sprawa dla innej trudna. Po za tym nawet mnie nie chciałoby się co aktualizacja gry podmieniać na nowo dubbing albo naprawiać i ściągać ponownie całość. Jak wyżej pisałem oczekuję produkt dopracowany czy to za 100 czy 200zł. A morał jest taki, że po prostu EA pozwala sobie na więcej bo większość ludzi na PC sobie moduje i mają problem z głowy a kasa leci za nic.

Wiadomość 140 z 170 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem