Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: lukitram_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Novice

A w których krajach tak walczą ,że jest 100 wpisów? . I właśnie kiedy dostaniemy odpowiedź ?

Wiadomość 121 z 170 (1 055 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Raczej nigdy, EA Polska czeka na oficjalną odpowiedź z siedziby głównej, a główni Elektronicy mają to gdzieś, mówiąc delikatnie. Kasa jest? Jest! A to, że zaliczyli wtopę przy tym nie ma znaczenia, najważniejsze żeby słupki z pieniędzmi się zgadzały.

No i pamiętajcie, że tytuł firmy najmniej sprzyjającej graczom sam się nie zdobędzie.

Wiadomość 122 z 170 (990 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice
@Lessi_81 W Chinach, w Rosji, we Francji i Niemczech. Trochę trzeba pomyśleć i sprawdzić a nie siedzieć cicho i się cieszyć że się zapłaciło za oszustwo!
Wiadomość 123 z 170 (856 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★ Apprentice

No wiem dlatego na Twitterze trochę powalczyłem  jest  parę moich wpisów niepochlebnych  dostałem kilka polubień na tym koniec na gry online też się znajda moje narzekania krzyczę gdzie mogę ale nie każdy ma tak donośny głos jak ja 

Wiadomość 124 z 170 (837 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

A ja dopóki nie dadzą możliwości swobodnego wyboru języka. A wiec i ustawienia opcji angielski dubbing i polskie napisy. Mass Effect Legendary Edition nie kupie.

Z drugiej strony uważam że liczenie sobie 270 zł za odświeżoną grę gruba przesadą. Szczególnie nie jest to uczciwe w stosunku do osób które maja już cała trylogię ze wszystkimi dodatkami czasami na paru już platformach...

Wiadomość 125 z 170 (793 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★ Apprentice

I tu masz racje 4thextro  a  tak zamiast Gów... Burza  !!!  Ale ja tam jeszcze jestem dobrej myśli i nas kochająca EA odpowie jaka by ta odpowiedź miała się okazać 

Wiadomość 126 z 170 (747 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

Niestety wydaje mi się, że została po prostu garstka ludzi co zagłosuje portfelem tak jak ja i nie kupi ME:LE póki nie będzie patchu lub gra nie stanieje tak, że uznam za stosowne męczyć się z zabawą podmieniania plików. Irytuje mnie tu też, że napisy są pod lokalizację z dubbingu niż oryginał który głównie w ME2 czasem odwala zupełnie inny sens wypowiedzi postaci niż w rzeczywistości (czyt. wer. ang).

 

Widzę po facebooku czy YT, że wiele osób gra po prostu z dubbingiem. Na pewno są konsolowcy którzy nie mają wyjścia, ale PC-towcy podmieniają pliki (albo i nie) i też większość nie narzeka. Może 10 lat temu sam bym tak zrobił.

Zatem zostaje garstka osób których irytuje ta sytuacja. Ja osobiście uważam, że za ponad 200zł to powinien być produkt spełniający oczekiwania. Na chwilę obecną nie chcę tyle wydawać i podmieniać pliki na własną rękę bo komuś nie chciało się porządnie swojej pracy wykonać i wydać gry z możliwością wyboru. Po za tym w najbliższym czasie zapewne będzie trochę aktualizacji i widzę po komentarzach, że z tym też jest kłopot by potem grać z napisami.

 

Dlatego Drogie EA, sory, ale na chwilę obecną produkt nie spełnia moich oczekiwań i czekam na przecenę poniżej 50zł albo patch. Więcej nie dam.

Szkoda, że nie ma też jakiejś większej solidarności i po prostu masowa akcja z oddaniem gry (nawet PC-towcy co podmienią pliki). Wtedy jakby słupki sprzedaży im znacznie spadły może by się nad tym zastanowili.

 

Może kiedyś spotkamy się gdzieś w galaktyce!

Wiadomość 127 z 170 (701 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★★ Novice
@lukitram_PL Bardzo dobrze powiedziane. Ja też na ten moment wstrzymuje się z kupnem z powodu tych samych przesłanek, mimo iż byłem mocno podjarany na premierę tego remastera. Jestem bardzo ciekaw, jak ta sytuacja się finalnie rozwinie i czy EA w jakikolwiek sposób ustosunkuje się do tej sprawy.
Wiadomość 128 z 170 (604 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@Bigos102Widzisz. Ja też się jarałem na tą edycję. 10 lat temu na serię ME wydałem małą fortunę. Wszystkie DLC, kolekcjonerki itp. Zaczynałem od ME2 gdzie dubbing był na siłę ale nie narzekałem. ME1 też zainstalowałem z dubbingiem. Ale Arrival i LotSB jak i ME3 wyszły bez więc przerzuciłem się na angielskie dialogi by nie psuć odbioru gry i całość miec tak samo. Nie żałowałem. W przypadku ME wolę angielskie głosy. Jednak gram w wiele gier z PL dubbingiem mimo, iż istnieje prosty sposób na przełączenie na angielski. I tu teraz taka kwestia, że są gusta i gusta. Jedni chcą tak drudzy tak. A tu jeszcze dochodzi, że ME:LE jest sprartolona lokalizacja pod każdym względem. Różni aktorzy pod Sheparda w ME1 i ME2. Nagle angielski Shep w DLC i ME3. Po prostu jest to niedbalstwo. Ok jak ktoś chce niech tak gra ale nie wszyscy na siłę. Jakoś inni wydawcy i twórcy dają możliwość wyboru języków napisów jak i głosów. Tylko EA zawsze jakoś taką dziwną politykę ma.

Wiadomość 129 z 170 (593 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★★★ Novice

To jest jakiś skandal, do tej pory nikt nie odniósł się do nieprawdziwych informacji dot. wersji językowych! Kiedy jakaś informacja i patch dający możliwość wyboru napisów i dubbingu?! Jest już czwartek i zero zainteresowania ze strony EA! @EA_Cekiel

Wiadomość 130 z 170 (549 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem