Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: stekaitracid
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

A wystarczyło by Mac Walters nie kłamał w lutym odnośnie wsparcia modów. 

Mielibyście edycję nie Legendarną ale Ponadczasową, ale po co. 

Wiadomość 31 z 170 (1 849 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice
@stekaitracid Rozwiązanie obecnie jest chyba tylko jedno, nie kupować i zagłosować portfelem.
Wiadomość 32 z 170 (1 843 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice
@stekaitracid Jeśli się nie mylę, to zapowiadali w pewnym momencie wsparcie modów oraz konsultowali to z niektórymi twórcami. Chyba, że to się zmieniło?

Pre-load dostępny na Steam. Potwierdzam, że we właściwościach można wybrać dowolny język z listy tych znajdujących się na stronie Steam, jest Angielski. Jest to ustawienie na całą grę, więc najwyraźniej nie można osobno wybrać angielskich głosów i polskich napisów jednocześnie.
Wiadomość 33 z 170 (1 840 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice

Z nikim nie rozmawiali, niczego nie konsultowali.

Każdy ceniony moder związany z ME opublikował oświadczenie że nie było żadnej formy kontaktu ze strony EA / BioWare.

Główny twórca narzędzi do modowania ME publicznie zapytał Maca Waltersa z BioWare z kim się kontaktował odnośnie modów ale oczywiście odpowiedzi nie było.

 

Najbardziej komiczne w tej sytuacji jest że moderzy wyrazili gotowość wsparcia LE jeśli tylko EA / BioWare będzie chciało z nimi rozmawiać na ten temat - coś podobnego ostatnio zainicjował CD Projekt RED, kontaktując się z autorem najlepszego moda graficznego do Wiedźmina 3, który CDPR chce wykorzystać w nadchodzącym next-gen update. 

 

Niestety tutaj kontaktu nie było; było za to kłamstwo i delikatnie ujmując moderzy się wściekli i na chwilę obecną temat wsparcia dla LE czy portowania jakichkolwiek modów nie istnieje. 

 

Wiadomość 34 z 170 (1 823 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice

Pobawiłem się nieco preloadem i z tego co widzę DLC LotSB; Arrival i Geneza POSIADAJĄ PLIKI TLK Z POLSKIM TŁUMACZENIEM.

Wiadomość 35 z 170 (1 765 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Oryginalna edycja też zawierała polskie pliki TLK, tyle że nie było w nich tłumaczenia - wiem bo podmieniałem te pliki by fanowskie tłumaczenie zadziałało.

Potwierdzić trzeba albo bezpośrednio od EA albo z samej gry. 

 

Jak możesz wrzuć screenshota całego katalogu z plikami TLK, tak żeby było widać rozmiar każdego pliku.

Wiadomość 36 z 170 (1 760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice

Jest w pliku TLK tłumaczenie, siedzimy i przeglądamy.

Wiadomość 37 z 170 (1 745 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice

Dokładnie jak @iTranqui wspominał - pliki są i mają zawartość. Udało mi się wyeksportować je do xml i przejrzeć.

Wiadomość 38 z 170 (1 730 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Guide

Czyli pecetowcy mają światełko w tunelu i być może zagrają w normalny sposób, czyli angielskie głosy i polskie napisy. Konsolowcy (czyli ja) jesteśmy uwaleni od Day1. Straszną fuszerkę odwaliło EA, a EA Polska pokazała gdzie ma własnych rodaków.

Wiadomość 39 z 170 (1 688 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice
@kurzi5_pl Macie wersję przez steama? Gdyż u mnie osobiście jest pusty folder a steam podaje zerowy rozmiar folderu wieć nic nie mogę podejrzeć.

A co do odpowiedzi EA Managera i ogólnej sytuacji to zawiodłem się bardzo, w czasach kiedy jest to teraz normą by można było sobie ustawić język głosowy np. Fallen Order tak tutaj to jakieś totalne nieporozumienie. Szkoda gadać, dobrze że chociaż są fani których to faktycznie obchodzi, nie ma co liczyć na korporacje.
Wiadomość 40 z 170 (1 674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem