Mass Effect Legendary Edition wybór języka

autor: Serek55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★ Apprentice

Witam, chciałem zapytać czy na originie będzie możliwość zmiany języka gry, czy będę mógł ustawić angielskie głosy a polskie napisy, czy będzie taka możliwość w launcherze? W ME2 był spory problem w związku z tym i trzeba było bawić się w plikach gry, tak samo do każdego DLC osobno i nie ukrywam jest to irytujący proces. Jak to będzie wyglądało przy tej edycji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 1 z 170 (9 909 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@Serek55 Podpinam się pod pytanie! Standard smile
Wiadomość 2 z 170 (9 870 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice

Ja tez się podepnę, ale platforma to xbox.

Wiadomość 3 z 170 (9 854 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice
  1. To chore, do premiery 2 dni, a my jako polscy gracze, nadal nic nie wiemy.
Wiadomość 4 z 170 (9 776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★★ Apprentice
@iTranqui I coś czuję że do premiery się nie dowiemy jak to jest z tym dubbingiem. Masakra...
Wiadomość 5 z 170 (9 771 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice

Co nieco się w własnym zakresie dowiedziałem i generalnie, raczej będziemy skazani na dubbing lub pełna angielska wersję. Super sprawa.

Wiadomość 6 z 170 (9 769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice
@iTranqui A wiadomo czy będzie można na PC ustawić pełną angielską wersję językową (audio i napisy) dla ME1/2 (pre-order na Steam, chociaż to chyba nie ma znaczenia, bo pisze, że i tak trzeba się logować do Origin będzie)? Chciałbym uniknąć tego polskiego dubbingu i grać w całą serię po angielsku.
Wiadomość 7 z 170 (9 765 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice

Jako, że ea Polska ma nas w poważaniu, na pomoc przybyło ea jedyne słuszne i tutaj proszę macie odpowiedz.

Wiadomość 8 z 170 (9 761 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice
@iTranqui Wynika z tego, że tylko nie można mieszać wersji (czyli np. eng audio i pl napisy), ale w takim razie nie ma problemu żeby grać full po angielsku? Steam wyświetla pełną listę języków, tylko jeśli i tak wymaga autoryzacji przez Origin, to czy w ogóle będzie mieć opcję aby we właściwościach zmienić język. Na stronie Origin pojawia się też English (US) w obsługiwanych językach obok polskiego i rosyjskiego, ale nie jest wyjaśnione czy ten "English US" to tylko dla ME3, który nigdy nie miał dubbingu (nie wyjaśnia też czy ME1 i 2 nie wymusza grania z polskim dubbingiem).
BTW: Również rozmawiałem z US supportem EA na chacie, lecz otrzymałem jedynie lakoniczną informację aby sprawdzić listę obsługiwanych języków.
Wiadomość 9 z 170 (9 739 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Edition wybór języka

★★ Apprentice

Ea na czacie chociaz w ogole odpowiada, w przeciwieństwie do ea polska. 

Generalnie na PC macie szczęście i możliwość grania w pełni po angielsku, my konsolowcy wyboru nie mamy Frown

Wiadomość 10 z 170 (9 744 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem