Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

autor: Mandrivan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

Witam Mam tego typu problem zakupiłem EA Access by przetestować Andromede (mieszkam w UK) pobrałem cała gre w opcjach Origin mam wszedzie wybrany jezyk PL niestety po uruchomieniu gry wyświetla mi że grać moge tylko w językach : Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano. Pytanie brzmi jak ustawić Polskie napisy bo ani tego nie mam w opcjach origin ani w samej grze ...

Wiadomość 1 z 28 (17 393 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

Ja także mam ten sam problem tylko ja mieszkam w norwegi

Wiadomość 2 z 28 (17 359 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witaj @BhaalPL przykro mi, ale jeżeli nie ma w opcjach polskich napisów wygląda na to, że wersja próbna również podlega regionalizacji. Dziwi mnie fakt, że masz dostęp do innych języków niż tylko angielski...

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 3 z 28 (17 334 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

Również ? czyli rozumiem że jeżeli zamówiłem preorder z Andromedą ta będzie z regionalizacją ? i nie ma opcji żeby to obejść ?

 

Wiadomość 4 z 28 (17 329 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@BhaalPL Zerknij na tę stronę : https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/standard-edition#overview

 

"Obsługiwane języki"

 

Powiem tak... Kupując grę w Polsce Wink do Twojego konta dopisuje się gra z polskimi napisami. Natomiast kupując grę w Niemczech będziesz miał niemieckie napisy. 

 

Ktoś "na górze" tak zdecydował i widocznie tak musi być. Nawet nie wiesz jak ja Wam współczuję Frown

 

 

PS Gracze konsolowi nie mają tego problemu.

Wiadomość 5 z 28 (17 327 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

Zerkam iiiii :

 

 

  • Obsługiwane języki
    Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano

Tak rozumiem ale mogę tu podać masę przykładów gier które kupiłem przez zajefajny ORIGIN : DA: INQUISITION , BF3 itd i tego problemu nie było z stąd moje zdziwienie. Kumplowi dałem dostęp do konta sprawdził u niego widnieje język PL z mojego konta >..< to jest jakieś ...***...

 

Wiadomość 6 z 28 (17 325 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@BhaalPL jest jak jest. Nic na to nie poradzimy. Szkoda tylko twoich nerwów Wink 

 

Wiesz co musisz zrobić, aby mieć grę po polsku. Powodzenia. 

Wiadomość 7 z 28 (17 317 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

No ale jak to jest?! Kupuję kilka gier na Originie w Niemczech i zawsze mam wybór języka PL a w Mass Effect nie mogę?! Czyli mam teraz specjalnie jechać do Polski żeby kliknąć "Kup teraz" żeby mieć język polski w grze?!

 

Sprawdziłem jeszcze teraz preorder ME:A Deluxe Edition i też nie mam w nim możliwości wyboru języka PL. Czyli wychodzi na to że niepotrzebnie kupiłem preorder i wywaliłem kasę w błoto.

Wiadomość 8 z 28 (17 287 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@Mandrivan musimy wierzyć, że firma Electronic Arts zmieni podejście do naszego kraju i przydzieli nas do strefy państw europy zachodniej. Ale teraz pozostaje Ci tylko uspokoić się i poprosić kogoś z rodzinki w Polsce o pomoc w tej sprawie. Masz jeszcze kilka dni, a ja bardzo wierzę, że Ci się uda. Sam dzisiaj poinformowałem mojego znajomego, który od kilku ładnych lat mieszka w Norwegii o tym fakcie. Wyobraź sobie jego minę w dniu premiery i niemożność w tej kwestii. Dodam, że zakupił edycję Super Delux, która jest dostępna tylko do piątku po planowanej premierze.

 

Przypominam: Zakup gry  z inną blokadą regionalną niżeli ta, która obowiązuję w kraju obecnie przez nas zamieszkałym ewidentnie łamie regulamin. 

 

Powodzenia!

Wiadomość 9 z 28 (17 279 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★ Apprentice
No ale zaraz, zaraz, zaraz...
1. Jak to jest że kupuję w Niemczech pudełkowe wersje gier po niemiecku ale przy rejestracji kodu w originie mam język pl od razu.
2. Jak to jest że kupuję edycję cyfrową gry przez Origina w Niemczech i mam język PL dostępny od razu
3. Jak to się dzieje że nagle ME:A buntuje się i nie wpisuje się w schemat...
4. W jaki sposób ktoś z Polski mógłby mi teraz pomoc skoro grę już kupiłem i mam w swojej bibliotece Origina... A poza tym czy nawet jeżeli ktoś kupił by mi w Polsce na moje konto grę to nie jest to złamaniem regulaminu? Jest to wszak zakup gry z inną blokada regionalną niżeli ta, która obowiązuje w kraju obecnie przez nas zamieszkałym, o czym sam wspomniałeś...?
Wiadomość 10 z 28 (17 274 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem