Mass Effect Andromeda - brak dostępu do funkcji online.

autor: Luke583
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Mass Effect Andromeda - brak dostępu do funkcji online.

★ Novice

Posiadam Mass Effect Andromeda w wersji Deluxe na Steam i nie mogę uzyskać dostępu do funkcji online. Za każdym razem gdy próbuję dostaję komunikat "Brak dostępu do funkcji online" (screen w załączniku). Próbowałem podjąć jakieś działania żeby to naprawić (restart routera, reinstall gry, reinstall aplikacji origin, konfiguracja DNS itp.) ale nic nie pomogło. Z tego co udało mi się wyczytać na forach wina najpewniej nie leży po mojej stronie a błąd może być spowodowany subskrypcją EA Play, która wygasła na moim koncie Origin/EA pod koniec zeszłego roku i od tamtej pory z niej nie korzystam. Grę zakupiłem na platformie Steam i przez tą platformę uruchamiałem ją po raz pierwszy, wcześniej mając subskrypcję jej nie instalowałem w aplikacji Origin/EA. Bardzo proszę o pomoc jak najszybciej to będzie możliwe. Będę bardzo wdzięczny jeżeli uda się to naprawić.

Wiadomość 1 z 3 (1 729 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda - brak dostępu do funkcji online.

★★★★★ Apprentice
@Luke583 pisz bezpośrednio do obsługi klienta. Muszą dokonać zmian jakichś "niezbędnych zmian na koncie"
Wiadomość 2 z 3 (870 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda - brak dostępu do funkcji online.

Community Manager

Z racji tego, że wątek ten został założony blisko rok temu - zamykam go. Nie mniej, dzięki za Twoją odpowiedź @Pawlo304 Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (857 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem