Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

autor: maef3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice
@II_Revan_PL_II No ale to wciąż jest rozwiązanie połowiczne, bo nie wiem czy po takiej operacji ciągle mam to wszystko co dał mi najnowszy patch. A chciałbym to mieć, np. poprawione tekstury. Byłoby najlepiej gdyby autor aplikacji poprawił ją tak żeby działała z nowym patchem.
Wiadomość 51 z 70 (2 076 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★★★★★ Apprentice
@Solo_Poland U mnie nie zadziałało. Spróbuje odinstalować i zainstalować na innej partycji grę.Bo na Steam tak jak opisałeś to zadziałało.
Wiadomość 52 z 70 (2 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice

Potwierdzam że po patchu program cały czas działa. Trzeba przed patchem wykasować pliki w folderach ISACT i CookedPCConsole i wkleić kopie zapasowe. Jeżeli tego nie zrobiliście i gra się wam posypała, polecam wykasowanie plików w wyżej wymienionych folderach i zrobienie w Originie "napraw grę". Potem zróbcie znowu programem

Wiadomość 53 z 70 (2 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★★ Apprentice
@kromek7 tylko trzeba jeszcze wiedzieć, że jest patch. Mi zaraz po odpaleniu Origin zaczął patchować grę i pierwsze co się stało to usunięte zostały foldery z kopiami zapasowymi. Ja na razie wyłączyłem w Originie opcje aktualizacji gier do czasu jak się sytuacja nie wyklaruje - nie mam zamiaru co chwilę tracić ponad godzinę na pobieranie 21GB
Wiadomość 54 z 70 (2 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice
@II_Revan_PL_II u mnie poszła najpierw weryfikacja plików i udało mi się zatrzymać update
Wiadomość 55 z 70 (2 020 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★★★ Apprentice
@kromek7 Dzieki panowie za info! Grałem dziś w ME1 i nie pobrało na szczęście aktualizacji, nawet nie wiedziałem że wyszedl dziś patch. W takim razie przywrócę kopie zapasowa plików i dopiero wtedy odpalę aktualizacje.

Polecam w originie wyłączyć automatyczne updaty
Wiadomość 56 z 70 (2 010 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice
@Marcinek88ck Ja trochę od innej strony: odinstalowałem całego ME:LE i ściągam go od nowa. Jak domyślam się, Origin przy pierwszym uruchomieniu zainstaluje mi patcha, więc nie będę nawet próbować użycia aplikacji do tego momentu.
Co w takim razie mam zrobić po nowej instalacji gier i zainstalowaniu patcha?
Odpalenie aplikacji lokalizującej zadziała? Czy coś innego jeszcze trzeba zrobić?
Wiadomość 57 z 70 (1 983 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@Solo_Polandsamo odpalenie aplikacji lokalizującej wystarczy na czystej grze po aktualizacji. U mnie Origin nie usunął całej gry dlatego zainstalowałem na innym dysku i działa.Wcześniej nadpisywał pliki które miał usunąć a nie usunął i nie działało.

Wiadomość 58 z 70 (1 976 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Ok, no to zaraz zobaczymy.
A na przyszłość, gdyby pojawił się nowy patch do gry z kinową lokalizacją, to o co chodzi z tym przywracaniem plików?
Które pliki i gdzie należy przywrócić, żeby nie robić za każdym razem nowej instalacji gry.

Wiadomość 59 z 70 (1 971 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@Solo_PolandKiedy w przyszłości wyjdzie jakikolwiek patch, a Ty użyłeś uprzednio aplikacji, przed jego instalacją musisz przywrócić pliki gry do jej pierwotnej postaci. Inaczej struktura plików posypie się wraz z grą. Dlatego polecam wyłączyć automatyczne aktualizacje w Originie.
Jeżeli zauważysz że wyszła aktualka i chcesz ją zainstalować, musisz wykasować pliki w folderach ISACT i CookedPCConsole i wkleić kopie zapasowe (nie nadpisywać, tylko usunąć pliki w folderach i wkleić kopie uprzednio wykonane przez aplikację!). Potem musisz użyć aplikacji jeszcze raz.

Wiadomość 60 z 70 (1 938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem