Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

autor: maef3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★★ Novice

Szybkie pytanko. W oryginalnej trylogii (konkretnie ME1) jeśli save był zrobiony w angielskiej wersji (lub polskiej), zmieniło się język to save się psuły bo przestawały widzieć DLC. Czy tu problem również występuje? Czy śmiało mogę zmienić język na drugie przejście i save będzie działał w NG+?

Wiadomość 31 z 70 (677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★★ Novice
@4thextro Nikt normalny nie będzie czekać na EA. Oryginalnej trylogii przez 10 lat nie ogarnęli na Originie.
Wiadomość 32 z 70 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice

Uruchomiłem grę, a tutaj Origin pobiera prawie 17GB aktualizacji. Coś czuję że za chwilę Przechwytywanie.JPGznowu stracę lokalizację kinową:

Wiadomość 33 z 70 (621 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice
@Solo_Poland Nie sądzę by był to patch, który umożliwia granie we wszystkie gry po angielsku z polskimi napisami. Napisz czy się mylę jak ci się zainstaluje aktualizacja. Jak Bioware i EA to naprawili tak szybko to tylko zyskają w oczach wszystkich.
Wiadomość 34 z 70 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice

Co gorsza aktualizacja jest obowiązkowa, więc nie wiem czy będzie można po niej zrobić lokalizację przy pomocy aplikacji.

Wiadomość 35 z 70 (611 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice
@4thextro Właśnie ściągam, ale idzie strasznie wolno, 3-4MB na sekundę, więc to potrwa.
Wiadomość 36 z 70 (610 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

I po kinowym spolszczeniu. Po poprawce nie ma dźwięku.Wszystko działa tylko nie słychać dźwięku Sprawdziłem na Origin i Steam. Nie wiem może to tylko mój przypadek. Dobrze jak by ktoś potwierdził.

Wiadomość 37 z 70 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice
@morphisiusz Czyli dalej nie można grać "legalnie" po angielsku z polskimi napisami?
Wiadomość 38 z 70 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★★★★★ Apprentice
@4thextro No nie do końca nie masz dźwięku w grze. Masz napisy po polsku ale brak dźwięku.Cokolwiek mówią to cisza.
Wiadomość 39 z 70 (588 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 1 LE Aplikacja do zmiany języka

★ Apprentice

A próbowałeś metody wykasowania folderów Content i CookedPCConsole a potem przywrócenia ich przez Origin? Po tym wczorajszym, małym patchu to pomagało.

Wiadomość 40 z 70 (586 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem