ME Andromeda - sprawdź wersję systemu operacyjnego...

autor: TOTH252
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ME Andromeda - sprawdź wersję systemu operacyjnego...

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam. Nie mogę ruszyć z instalacją /z płyty/ ME Andromeda. Klucz gry przyjęty i gra w bibliotece. Niestety, Origin ciągle aktualizuje się do najnowszej wersji po czym mam takie komunikaty /załączone/. Mam W 7 i sam pobiera aktualizacje więc jak mam go zaktualizować do W 7 (6.1), co to za dziwoląg ?!  Gdy próbuję grę ściągnąć - pobieranie nie udane, lecz jak zamykam Origin to: "Czy chcesz przerwać instalację gry ?" Ależ ona wcale mi się nie instaluje. Tylko ja tak mam ???

Wiadomość 1 z 3 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ME Andromeda

★★ Novice

Problem rozwiązany. Miałem źle ustawiony tryb zgodności > XP a nie dla W 7. Tylko czemu innym grom to nie przeszkadzało, Titanfall 2 i Battlefield 1 to nie wiem.  Dzięki Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (483 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ME Andromeda

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@TOTH252 Witaj!

 

W Twoim przypadku komunikat ze strony Origin będzie dotyczył braku tzw. Service Pack 1 , który jest niestety wymagany przez aplikację. Dlatego sprawdź proszę w zakładce System (Panel Sterowania) wersję systemu jaką posiadasz.

 

POBIERZ WINDOWS SERVICE PACK 1 JEŚLI UŻYWASZ WINDOWS 7:

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/2498452

 

Jeśli jednak posiadasz tą "łątkę" sprawdź proszę kroki z naszego artykułu dotyczącego aplikacji Origin - szczególnie Czyszczenie pamięci podręcznej. 

 

Powodzenia!

 


@EA_Odix@TOTH252 Przeniosłem ten wątek z Origin na forum Mass Effect Andromeda

Wiadomość 2 z 3 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ME Andromeda

★★ Novice

Problem rozwiązany. Miałem źle ustawiony tryb zgodności > XP a nie dla W 7. Tylko czemu innym grom to nie przeszkadzało, Titanfall 2 i Battlefield 1 to nie wiem.  Dzięki Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (484 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem