Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

autor: sosik1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★ Apprentice

Pytanie tylko czy góra EA kazała siedzieć cicho czy nasz oddział EA po prostu olewa sprawę i drży przed górą EA. Może trzeba by uderzyć do anglojęzycznego supportu bezpośrednio?

Wiadomość 61 z 81 (1 061 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★ Guide

Po pierwsze zagraniczny support mnie nie interesuje gdy mamy "swój" oddział. Nie widzę możliwości aby EA samo z siebie dodało dwa różne polskie dubbingi bez konsultacji z EA Polska i bez zgody polskiego oddziału Microsoft (chyba, że dużo wcześniej sprzedali prawa do lokalizacji albo jakaś tam umowa wygasła).

 

Najważniejsze pytanie DLACZEGO nikt w tej kwestii nie interweniował i co za "mądry inaczej" człowiek zgodził się, aby wydać tak spartolony komplet gier w naszym kraju. Tutaj naprawdę nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia, ktoś spartolił sprawę i nawet mnie już nie obchodzi co to był za "człowiek", tylko dlaczego nie ma dalej żadnego sprostowania, przeprosin i co najważniejsze INFORMACJI O TYM, ŻE ZOSTANIE TO NAPRAWIONE.

 

ANSWERS HQ to chyba najbardziej bezużyteczna strona w internecie. Tak jak w 2017 przy premierze Battlefronta2 nikt mi nie potrafił odpowiedzieć DLACZEGO BF2 na PC jest TYLKO z polskim dubbingiem i nie da się go zmienić i czy zostanie to naprawione z czasem. Jeszcze wtedy bana załapałem bo niestety nazywanie rzeczy po imieniu nie jest tu mile widziane. 

 

I dalej sobie czekajmy...

 

 

Wiadomość 62 z 81 (1 016 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Ten produkt to jedno wielkie, bezczelne oszustwo. W zwroty się bawić nie zamierzam, bo nie o to chodzi, poza tym większość dialogów i tak znam na pamięć. Więc dają aktualizację, to dają, nie to nie. Ale niesmak pozostanie, g.... w wentylatorze itd. Słaba zagrywka, EA, bardzo słaba.

Wiadomość 63 z 81 (984 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★ Apprentice
@Grzesi0_o Ja tu już widzę tylko dwie opcje, albo zgłosili sprawę i czekają na odzew, a póki tego odzewu nie dostaną to nie chcą robić nadziei ani jej zabijać, aczkolwiek informacja że faktycznie coś się dzieje i że czekają na odpowiedź byłaby mile widziana, zwłaszcza że już minęło sporo czasu od premiery więc przydałoby się cokolwiek powiedzieć w tej kwestii.

Natomiast druga opcja w mojej opinii jest taka że mają nas tak głęboko w poważaniu że czekają aż kolokwialnie przestaniemy szczekać i temat ucichnie. Bo dosłownie ze strony EA nie dzieje się nic, ale podejrzewam że jakbyśmy tu zaczęli rzucać mięsem to i magicznie pojawiliby się nasi community managerowie żeby sypnąć banami.

A jeśli chodzi o Battlefronta to jeśli i w tym przypadku mają łaskawie odblokować możliwość zmiany języka dopiero po baaaardzo długim czasie, to lepiej niech już sobie darują bo i tak niestety wystarczająco sprawnie pracują na to żeby ich postrzegać jako jednego z gorszych wydawców.
Wiadomość 64 z 81 (970 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide
@HelelBenSzachar Przecież Battlefronta 2 nie odblokowali przynajmniej ja dalej mam do wyboru w Originie tylko polski język a w ustawieniach dźwięku mam nieaktywną opcje przy wyborze dubbingu. A co do moderacji to możecie sobie zobaczyć na profilu EA_Cekiel że on jest cały czas aktywny między innymi wczoraj polecał komuś żeby zaktualizował sterownik do GPU ale tutaj nawet nie zaglądnął pewnie.
Wiadomość 65 z 81 (934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Patrząc po reakcji EA Polska wydaje mi się, że pozorne zainteresowanie tym tematem to był tylko damage control, żeby za dużo negatywnych opinii się nie pojawiło po premierze. Nie ma co czekać na odpowiedź - zapłaciliśmy to już ich nie interesujemy, kasa poszła.

Wiadomość 66 z 81 (919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★ Novice

Może faktycznie trzeba uderzyć gdzieś wyżej?

Wiadomość 67 z 81 (906 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★ Apprentice
@Extreme996PL Czyli kolejna dosyć spora wtopa EA, bo na kopii gry odebranej na epicu normalnie da się zmienić język dubbingu, a przecież to też się uruchamia i przypisuje do origina także brak słów z tymi chorymi regionalizacjami, średniowiecze branży gier...

@sosik1 Tylko gdzie? UOKiK? To sprawa będzie się ciągnęła mnóstwo czasu a i tak prawdopodobieństwo że zakończy się na naszą korzyść jest minimalne, z kolei główny oddział EA odeśle nas pewnie do polskiego i koło się zatoczy.
Wiadomość 68 z 81 (887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★ Novice
@HelelBenSzachar Nie no, ja właśnie myślałem o wierchuszce EA. Byś może nas odeślą do rodzimego oddziału, nie wiem. Pisał już ktoś do nich?
Wiadomość 69 z 81 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★ Guide

obraz_2021-06-01_194655.pngMoże jest jeszcze szansa... Taka odpowiedź się dziś pojawiła na zagranicznym Answers HQ.... To tam potrafią coś odpowiedzieć, a tutaj POLSKA olewa swoich rodaków totalnie. Beznadziejne EA Polska i całe polskie Answers HQ

Wiadomość 70 z 81 (826 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem